Povezane vesti

Italijanski fudbaleri na prijemu kod predsednika i premijera

Italijanski fudbaleri na prijemu kod predsednika i premijera

Beta 12.07.2021
Italijanski predsednik Serdjo Matarela organizovao je danas prijem u Rimu za fudbalske reprezentativce koji su osvojili Evropsko prvenstvo. Italijanski fudbaleri vratili su se jutros iz Londona u Rim, gde su ih prvo na aerodromu, pa na ulicama, dočekale… »
Svi pričaju o kjelinijevom šampionskom govoru: Trofej na EP posvetio preminulom saigraču, a pomenuo i Đokovićevo finale!

Svi pričaju o kjelinijevom šampionskom govoru: Trofej na EP posvetio preminulom saigraču, a pomenuo i Đokovićevo finale!

Hot sport 12.07.2021
Reprezentacija Italije se vratila iz Londona i sa sobom donela pehar namenjen najboljoj selekciji na ‘starom kontinentu’. Izabranici Roberta Manćinija su u velikom finalu posle boljeg izvođenja penala pobedili Englesku, a po dolasku u Rim upriličen… »
Džonson osudio rasizam uperen protiv fudbalskih reprezentativaca

Džonson osudio rasizam uperen protiv fudbalskih reprezentativaca

Danas 12.07.2021
Britanski premijer Boris Džonson osudio je danas rasističko vređanje trojice igrača reprezentacije Engleske koji su promašili jedanaesterce u porazu od Italije u finalu Evropskog prvenstva. Džonson je na Tviteru objavio da „odgovorne za ovo… »
Rasulo u Engleskoj zbog penala - "pustili su da dete šutira": Legenda isprozivala Griliša, a on ne ćuti - hteo sam!

Rasulo u Engleskoj zbog penala - "pustili su da dete šutira": Legenda isprozivala Griliša, a on ne ćuti - hteo sam!

Mondo 12.07.2021
Atmosfera će posle ovoga u taboru Engleske biti samo lošija. Atmosfera će posle ovoga u taboru Engleske biti samo lošija. Italija je u finalu Evropskog prvenstva slavila protiv Engleske nakon boljeg izvođenja penala, a raspoloženje u dva tabora je… »
Sautgejt razočaran: „Ja sam kriv, razapnite mene“

Sautgejt razočaran: „Ja sam kriv, razapnite mene“

Hot sport 12.07.2021
Selektor Engleske iskren nakon poraza u finalu. Fudbalska reprezentacija Engleske nije uspela da osvoji prvu veliku titulu posle 55 godina, pošto je u finalu Evropskog prvenstva na Vembliju izgubila od Italije posle penala. „Sve je na meni. Ja sam… »
Donaruma: Nismo se predali, zaslužili smo trofej

Donaruma: Nismo se predali, zaslužili smo trofej

Sportski žurnal 12.07.2021
Golman Italije i najbolji igrač Evropskog fudbalskog prvenstva Đanluiđi Donaruma rekao je da se njegova ekipa nije predavala i da je zaslužila trofej. "Uradili smo nešto fantastično. Nismo se predali ni milimetar. Svi znate odakle smo krenuli… »
Ovo će nas boleti dok igramo fudbal! Kapitena Engleske pitali za klince i promašaje koji peku naciju!

Ovo će nas boleti dok igramo fudbal! Kapitena Engleske pitali za klince i promašaje koji peku naciju!

Mondo 12.07.2021
Hari Kejn otkrio šta je rekao tragičarima finala u svlačionici! Hari Kejn otkrio šta je rekao tragičarima finala u svlačionici! Neverovatan je bol koji osećaju u engleskoj reprezentaciji posle poraza u finalu Evropskog prvenstva. U Rusiji 2018… »

Vesti dana »