Povezane vesti

Nije me tukao brat, nego momak iz obezbeđenja! Šok tvrdnje Nece tiktokera - "Završio na patosu, pa u Hitnoj pomoći!

Nije me tukao brat, nego momak iz obezbeđenja! Šok tvrdnje Nece tiktokera - "Završio na patosu, pa u Hitnoj pomoći!

Mondo 12.07.2021
Nekadašnji učesnik Zadruge Neca tiktoker demantovao navode da se potukao s bratom blizancem Pecom - "Tukli su i mene i njega" Nekadašnji učesnik Zadruge Neca tiktoker demantovao navode da se potukao s bratom blizancem Pecom - "Tukli su i mene i njega"… »
ŠOK! Necu ŠAMARALO obezbeđenje, završio u HITNOJ?!

ŠOK! Necu ŠAMARALO obezbeđenje, završio u HITNOJ?!

Svet & Skandal 12.07.2021
Bivši učesnik „Zadruge” Nenad Lazić našao se u centru skandala kada je u medijima poput bombe odjeknula vest da se na zadrugarskoj žurci potukao sa bratom Pecom. Ovim povodom Neca se oglasio i otkrio šokantnu istinu. Naime, bivši zadrugar je… »
Tuča i nakon Zadruge! Blizanci se udarali i valjali po podu - Neci išla krv, obezbeđenje ih isteralo sa žurke! (foto)

Tuča i nakon Zadruge! Blizanci se udarali i valjali po podu - Neci išla krv, obezbeđenje ih isteralo sa žurke! (foto)

Mondo 12.07.2021
Haos se nastavio i na žurki na imanju u Šimanovcima. Haos se nastavio i na žurki na imanju u Šimanovcima. Nakon finalne večeri u kojoj je za pobednicu Zadruge 4 proglašena Nadica Zeljković na imanju u Šimanovcima organizovana je žurka za sve… »
Tuča na žurki "Zadruge"! Neca se potukao sa bratom, pukla mu usna, bacali se po podu, obezbeđenje ih izvelo (video)

Tuča na žurki "Zadruge"! Neca se potukao sa bratom, pukla mu usna, bacali se po podu, obezbeđenje ih izvelo (video)

Blic 12.07.2021
Nenad Lazić Neca, poznatiji kao Neca Tiktoker, sinoć se na žurci povodom završetka "Zadruge 4" potukao sa svojim bratom Pecom, zbog čega je moralo da reaguje obezbeđenje. Neca i Peca su se fizički sukobili na slavlju, ali razlog njihovog sukoba za… »
Momentalno ih udaljili sa žurke! Tuča blizanaca, Neca i Peca nasrnuli jedno na drugo, obezbeđenje ih jedva razdvojilo!

Momentalno ih udaljili sa žurke! Tuča blizanaca, Neca i Peca nasrnuli jedno na drugo, obezbeđenje ih jedva razdvojilo!

Alo 12.07.2021
Niko ne zna razlog ali po svemu sudeći bilo je nešto veliko kad nisu mogli da se iskontrolišu. Sinoć je održana žurka povodom završetka četvrte sezone rijalitija " Zadruga". Veliki šef je okupio sve zadrugare, a slavilo se do zore. Slavlju su… »
Blizanci Lazić potukli se na žurki! Udaraju jedan drugog i valjaju se po podu: Neci pukla usna, a obezbeđenje ih jedva…

Blizanci Lazić potukli se na žurki! Udaraju jedan drugog i valjaju se po podu: Neci pukla usna, a obezbeđenje ih jedva…

Kurir 12.07.2021
Blizanci Nenad Lazić Neca i Predrag Lazić Peca prisustvovali su finalnoj žurki rijalitija, a u jednom trenutku napravili su skandal. Njih dvojica su se potukli, pa su se sručili na pod. Nikome nije poznat razlog sukoba, ali po svemu sudeći bilo je… »

Vesti dana »