Povezane vesti

Neka traži zabranu prilaska, pa šta i da završim u zatvoru! Maja otkrila da li se čula s Janjušem posle skandala!

Neka traži zabranu prilaska, pa šta i da završim u zatvoru! Maja otkrila da li se čula s Janjušem posle skandala!

Mondo 12.07.2021
Maja Marinković otkrila je da li se čula s Janjušem i šta misli o Šveđaninu s kojim otac želi da je spoji. Maja Marinković otkrila je da li se čula s Janjušem i šta misli o Šveđaninu s kojim otac želi da je spoji. Maja Marinković sinoć je… »
Janjuš i ja se nismo čuli, niti ćemo! Čak mi je i majka šokirana: Maja ne prašta bivšem, a ovako priča o biznismenu iz…

Janjuš i ja se nismo čuli, niti ćemo! Čak mi je i majka šokirana: Maja ne prašta bivšem, a ovako priča o biznismenu iz…

Kurir 12.07.2021
Bivša rijaliti učesnica Maja Marinković otvoreno je govorila o odnosu sa Markom Janjuševićem Janjušem koji je imao sukob sa njenim ocem Takijem Marinkovićem u finalu. "Janjuš i ja se nismo čuli, niti ćemo. Znam da sam tako rekla i prošli put… »
Maja Marinković stavila tačku na vezu sa Janjušem i pojavila se sa ocem Takijem na žurki povodom kraja “Zadruge”…

Maja Marinković stavila tačku na vezu sa Janjušem i pojavila se sa ocem Takijem na žurki povodom kraja “Zadruge”…

Vesti online 12.07.2021
Maja Marinković je tokom žurke povodom kraja “Zadruge” razgovarala sa Darkom Tanasijevićem i prokomentarisala haos koji se dogodio na superfinalu, kada se Taki, njen otac, zakačio sa Markom Janjuševićem Janjušem: – Volela bih da to… »

Vesti dana »