Povezane vesti

Novi detalji drame u Nišu: Nišlija (78) rekao ženi da mu je dojadio život pa potegao bombu

Novi detalji drame u Nišu: Nišlija (78) rekao ženi da mu je dojadio život pa potegao bombu

Kurir 12.07.2021
Nišlija Slobodan S. (78) pokušao je danas oko 10 sati da se raznese ručnom bombom, ali je prethodno supruzi Biljani i snaji rekao da izađu iz kuće. - Posle dolaska iz grada gde sam plaćala račune, rekao mi je "dojadio mi je ovakav život, izađite… »
Zbog bombe u dvorištu kod Niša dve žene evakuisane, muškarac u kući

Zbog bombe u dvorištu kod Niša dve žene evakuisane, muškarac u kući

RTV 12.07.2021
NIŠ - U dvorištu porodične kuće u Donjem Komrenu kod Niša nađena je eksplozivna naprava, javljaju mediji. Kako prenosi RTS, pozivajući se na nezvanične informacije, dve žene su bezbedno evakuisane iz kuće. Muškarac, za koga se sumnja da je hteo… »
Detalji drame kod niša: Žena ušla u kuću, a zatim joj je muž rekao da će da se raznese bombom

Detalji drame kod niša: Žena ušla u kuću, a zatim joj je muž rekao da će da se raznese bombom

Blic 12.07.2021
Bombu koja je pronađena u dvorištu kuće porodice Stević u mestu Donji Komren kod Ništa potegao je u nameri da se ubije vlasnik kuće Slobodan. Prema rečima njegove supruge supruge Biljane Stević, Sobodan je invalid i to bi mogao da bude razlog zbog… »
Biljanina ispovest nakon drame u porodičnoj kući: Muž hteo da se raznese bombom, nije želeo da naudi deci

Biljanina ispovest nakon drame u porodičnoj kući: Muž hteo da se raznese bombom, nije želeo da naudi deci

Kurir 12.07.2021
U dvorištu porodične kuće u Donjem Komrenu kod Niša nađena je danas ručna bomba. Kako saznajemo, bombu je potegao Slobodan S. koji i živi u ovoj kući sa suprugom i dvoje dece. On se sada sam nalazi u porodičnoj kući. On je izvukao okidač na… »
Muž pretio da će se razneti bombom u Nišu, žena evakuisana

Muž pretio da će se razneti bombom u Nišu, žena evakuisana

Nova 12.07.2021
Žena i snaha su bezbedno evakuisane, dok se otac još uvek nalazi u kući u čijem dvorištu pronađena bomba u niškom naselju Donji Komren. Supruga Slobodana Stevića evakuisana je iz kuće u kojoj je ekspozivna naprava. „Došla sam kući i on mi je… »
Evakuisane majka i ćerka: Otac i dalje u kući u čijem je dvorištu bomba

Evakuisane majka i ćerka: Otac i dalje u kući u čijem je dvorištu bomba

Blic 12.07.2021
Majka i ćerka su bezbedno evakuisane, dok se otac još uvek nalazi u kući u čijem dvorištu pronađena bomba u niškom naselju Donji Komren, nezvanično saznaje RTS. Nije poznato da li eksplozivna naprava bačena ili se tu našla od ranije, to će se… »
Pronađena bomba u niškom naselju, evakuisani stanovnici kuće

Pronađena bomba u niškom naselju, evakuisani stanovnici kuće

Danas 12.07.2021
Eksplozivna naprava pronađena je jutros u niškom naselju Donji Komren, rečeno je agenciji Beta u Policijskoj upravi u Nišu. „Muškarac i žena koji su se nalazili u kući nisu povređeni, bezbedno su evakuisani a policija radi na tome da neutrališe… »
Pronađena bomba u niškom naselju Donji Komren, evakuisani stanovnici kuće

Pronađena bomba u niškom naselju Donji Komren, evakuisani stanovnici kuće

N1 Info 12.07.2021
Eksplozivna naprava pronađena je u ponedeljak ujutru u niškom naselju Donji Komren, rečeno je u Policijskoj upravi u Nišu. „Muškarac i žena koji su se nalazili u kući nisu povređeni, bezbedno su evakuisani, a policija radi na tome da neutrališe… »

Vesti dana »