Povezane vesti

Dve osobe povređene u sudaru tri automobila u Pukovcu

Dve osobe povređene u sudaru tri automobila u Pukovcu

Jugmedia 12.07.2021
U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas oko 14 časova i 25 minuta u selu Pukovac povređena je pedesettrogodišnja žena i dvadesetogodišnji mladić, potvrđeno je juGmedii u Kliničkom centru i Policijskoj upravi u Nišu. Kako je rečeno… »
Vlasnik kuće postavio bombu u dvorištu pokušavajući da se ubije

Vlasnik kuće postavio bombu u dvorištu pokušavajući da se ubije

Jugmedia 12.07.2021
U niškom naselju Donji Komren jutros je u dvorištu jedne kuće pronađena naprava nalik na bombu, potvrđeno je juGmedii u Policijskoj upravi Niš. U međuvremenu mediji sa lica mesta javljaju da eksplozivna naprava nije bačena u dvorište, već da je… »
POKUŠAO DA SE RAZNESE RUČNOM BOMBOM: Rekao ženi da izađe iz kuće, a onda aktivirao bombu

POKUŠAO DA SE RAZNESE RUČNOM BOMBOM: Rekao ženi da izađe iz kuće, a onda aktivirao bombu

Niške vesti 12.07.2021
„Posle dolaska iz grada gde sam plaćala račune, rekao mi je „dojadio mi je ovakav život, izađite vas dve, hoću da se raznesem bombom“. Ja sam se mnogo uplašila i odmah sam zvala policiju. Oni su se tu stvorili za kratko vreme i ubedili ga da… »
Preokret – bomba u dvorištu u Komrenu zbog pokušaja samoubistva

Preokret – bomba u dvorištu u Komrenu zbog pokušaja samoubistva

Niške vesti 12.07.2021
„Vlasnik kuće je pokušao da se ubije tako što je aktivirao bombu, ali nekim čudom ona nije eksplodira. On je još u vek u kući, a njegova žena je evakuisana“, kazao je naš izvor. Policija je evakuisala i stanare okolnih kuća i zaustavila… »
Pronađena bomba u dvorištu kuće, stanovnici evakuisani

Pronađena bomba u dvorištu kuće, stanovnici evakuisani

Jugmedia 12.07.2021
U niškom naselju Donji Komren jutros je u dvorištu jedne kuće pronađena naprava nalik na bombu, potvrđeno je juGmedii u Policijskoj upravi Niš. Kako RTS nezvanično saznaje, majka i ćerka su evakuisani, dok se otac još uvek nalazi u kući, ali na… »
Pronađena bomba u Nišu, evakuisani stanovnici kuće

Pronađena bomba u Nišu, evakuisani stanovnici kuće

OK radio 12.07.2021
Eksplozivna naprava pronađena je u ponedeljak ujutru u niškom naselju Donji Komren, rečeno je u Policijskoj upravi u Nišu. „Muškarac i žena koji su se nalazili u kući nisu povređeni, bezbedno su evakuisani, a policija radi na tome da neutrališe… »
Nožem izbo brata u porodičnoj svađi

Nožem izbo brata u porodičnoj svađi

Jugmedia 12.07.2021
Muškarac star 47 godina (A.B.) iz sela Buštranje kod Preševa izboden je u četvrtak u porodičnom sukobu, kada ga je brat od strica (I.S.) sa kojim živi u istom dvorištvu izbo u predelu leve i desne butine, stomaka i grudnog koša, potvrđeno je… »
Sedam uboda nožem u brata zbog kanalizacije

Sedam uboda nožem u brata zbog kanalizacije

OK radio 12.07.2021
U selu Buštranje kod Preševa, nakon verbalnog napada, došlo je i do fizičkog, kada je jedna osoba dobila čak sedam ubodnih rana nožem. Policijskoj stanici u Preševu iz Doma zdravlja u ovom gradu prijavljeno je da im se za pomoć javila osoba B.H… »
„Parking servis“ – Niš: Zamena neispravnih sijalica i radovi na saobraćajnoj signalizaciji

„Parking servis“ – Niš: Zamena neispravnih sijalica i radovi na saobraćajnoj signalizaciji

Niške vesti 12.07.2021
Radovi na horizontalnoj signalizaciji biće izvedeni na raskrsnici Petra Aranđelovića – Bubanjskih heroja, Donjovrežinskom bulevaru i Dušanovoj ulici gde će biti obeležene poprečna signalizacija, dok će podužne oznake biti obeležene u ulicama… »

Vesti dana »