Povezane vesti

Vučić počasni građanin zvečana: Predsedniku Srbije priznanje za posvećenost i bezrezervno zalaganje za razvoj ove…

Vučić počasni građanin zvečana: Predsedniku Srbije priznanje za posvećenost i bezrezervno zalaganje za razvoj ove…

Večernje novosti 12.07.2021
Foto: D. Balšić Kako je navedeno u obrazloženju, povelja predsedniku Srbije je uručena za ličnu posvećenost, bezrezervno zalaganje i davanje doprinosa razvoju opštine Zvečan, a plaketu i ključeve grada u ime predsednika Vučića primio je Petar… »
Petković: Zvečan je uvek bio simbol borbe za opstanak; Besljimi u Briselu bio manji od makovog zrna

Petković: Zvečan je uvek bio simbol borbe za opstanak; Besljimi u Briselu bio manji od makovog zrna

RTV 12.07.2021
ZVEČAN - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da je Zvečan uvek bio simbol borbe za opstanak. On je na Svečanoj akademiji povodom 30 godišnjice od osnivanja opštine rekao da je ta opština simbol ne samo jedne… »
Vučić: Kosovo mi je prva misao kada otvorim oči

Vučić: Kosovo mi je prva misao kada otvorim oči

Nova 12.07.2021
Predsednik Aleksandar Vučić proglašen je danas za počasnog građanina Zvečana, a ključeve grada u njegovo ime primio je direktor Kancelarije za KiM Petar Petković na svečanoj akademiji povodom 30 godina od osnivanja opštine. Vučić je za… »
Dok se ja pitam, ovde će se vijoriti trobojka: Potresno pismo predsednika Vučića Srbima u južnoj pokrajini (foto)

Dok se ja pitam, ovde će se vijoriti trobojka: Potresno pismo predsednika Vučića Srbima u južnoj pokrajini (foto)

Večernje novosti 12.07.2021
Foto: D. Balšić Vučić je na početku svog pisma građanima Zvečana naveo da je naučio da su nagrade i priznanja za svakoga ko se dugo bavi politikom često ceremonijalnog karaktera. - Za mene, međutim, ona imaju posebnu vrednost i težinu kada… »
Vučić proglašen za počasnog građanina Zvečana: Dok je moje reči, ovde će biti srpska zastava

Vučić proglašen za počasnog građanina Zvečana: Dok je moje reči, ovde će biti srpska zastava

Blic 12.07.2021
Predsednik Aleksandar Vučić proglašen je danas za počasnog građanina Zvečana, a ključeve grada u njegovo ime primio je direktor Kancelarije za KiM Petar Petković na svečanoj akademiji povodom 30 godina od osnivanja opštine. Vučić je za… »
Predsednik Vučić počasni građanin Zvečana

Predsednik Vučić počasni građanin Zvečana

RTS 12.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić proglašen je počasnim građaninom Zvečana, zbog svog zalaganja za očuvanje Kosova i Metohije i brojna ulaganja na Kosovu, posebno u toj opštini. Na današnjoj svečanosti povodom 30 godina od osnivanja opštine… »

Vesti dana »