Povezane vesti

Pobio sam premalo Srba Ustaški koljač šokirao region: Još nismo očistili Hrvatsku od četnika, treba ih sve po kratkom…

Pobio sam premalo Srba Ustaški koljač šokirao region: Još nismo očistili Hrvatsku od četnika, treba ih sve po kratkom…

Alo 12.07.2021
Nakon što je Glavaš na Fejsbuku najavio tužbu protiv novinara Zorana Šprajca, razvila se rasprava puna mržnje. Branimir Glavaš, koji je bio osuđen za ratni zločin nad srpskim civilima na osam godina zatvora, a potom oslobođen nakon što je… »
Glavaš: Pobio sam premalo ljudi - šala ili istina?

Glavaš: Pobio sam premalo ljudi - šala ili istina?

RTV 12.07.2021
ZAGREB - Branimir Glavaš, koji je bio osuđen za ratni zločin nad srpskim civilima na osam godina zatvora, a potom oslobođen nakon što je Ustavni sud Hrvatske ukinuo pravosnažnu presudu Vrhovnog suda i postupak vratio na početak, na svom fejsbuk… »
Indeks osudio glavašev govor mržnje na fejsu: Koliko si pobio ljudi? Premalo... Lajkovao i poziv na likvidaciju novinara…

Indeks osudio glavašev govor mržnje na fejsu: Koliko si pobio ljudi? Premalo... Lajkovao i poziv na likvidaciju novinara…

Kurir 12.07.2021
Branimir Glavaš, koji je bio osuđen za ratni zločin nad srpskim civilima na osam godina zatvora, a potom oslobođen nakon što je Ustavni sud Hrvatske ukinuo pravosnažnu presudu Vrhovnog suda i postupak vratio na početak, na svom Fejsbuk profilu je… »

Vesti dana »