Povezane vesti
U dva udesa povređeni motorista, vozač “opela”, traktorista i njegov suvozač
Jugmedia 12.07.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu nadležnih tužilaštava, podneće krivične prijave protiv dvadesetčetvorogodišnjeg i tridesetčetvorogodišnjeg muškarca, zbog osnova sumnje da su izvršili krivično delo ugrožavanje bezbednosti… »
Posle kraće rasprave ispred prodavnice, nožem napao sugrađanina
Jugmedia 12.07.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, brzom i efikasnom akcijom, uhapsili su D. S. (1970) iz okoline Merošine odmah nakon što je, kako se sumnja, naneo lake telesne povrede šezdesetogodišnjem meštaninu. On se sumnjiči da je sinoć ispred… »
Vesti dana »

„Odsviran mu je kraj“: Reakcija Zukana Heleza na oduzimanje mandata Dodiku
Danas pre 27 minutajoš 43 povezane

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom, uhapšene dve osobe iz Ćićevca
Naslovi.ai pre 7 minutajoš 27 povezanih

Dodik najavio raspisivanje referenduma nakon oduzimanja mandata "Prihvatanje njihove odluke je udar na Ustav RS i srpski narod! Ostajem u Srpskoj i uz narod!"
Kurir pre 6 minutajoš 104 povezane

Vremenska prognoza za Srbiju 6. i 7. avgust 2025: upozorenje na grad i lokalne pljuskove uz toplotni talas
Naslovi.ai pre 2 satajoš 34 povezane