Povezane vesti

Crveno upozorenje za celu Srbiju! Pržićemo se kao da je 50 stepeni, uv zračenje opasno a evo gde će biti najgore!

Crveno upozorenje za celu Srbiju! Pržićemo se kao da je 50 stepeni, uv zračenje opasno a evo gde će biti najgore!

Mondo 12.07.2021
Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ) tokom naredna dva dana očekuje nas maksimalna dnevna temperatura od 38 stepeni, a potom od četvrtka stiže blago zahlađenje. Ali, osećaj toplote je mnogo veći - evo zašto je to tako… »
Zvanično sutra će biti 37 stepeni, ali dodajte na to bar još 10! Evo i kada prestaje ovaj tropski talas

Zvanično sutra će biti 37 stepeni, ali dodajte na to bar još 10! Evo i kada prestaje ovaj tropski talas

Blic 12.07.2021
Pogledali ste vremesnku prognozu i videli da je najavljeno da će maksimalna dnevna biti 37 stepeni, otišli ste do recimo Trga republike i hoćete da prokuvate koliko je vruće, pomislili ste "ovde kao da ima 50 stepeni" - i donekle ste u pravu, evo i… »
Koliko je još toplotnih talasa pred nama ovog leta i kako to meteorolozi kažu 35 stepeni je, a mi merimo 42?! Sve o prognozi…

Koliko je još toplotnih talasa pred nama ovog leta i kako to meteorolozi kažu 35 stepeni je, a mi merimo 42?! Sve o prognozi…

Blic 12.07.2021
Čini nam se da je ovo leto najtoplije do sada, ali da li je zaista tako? Koliko je još tropskih talasa pre nama, zašto prognoza kaže da će napolju biti recimo 35, a mi merimo 42 i više? Pratite nas uživo i saznaje kakvi nas vremenski uslovi… »

Vesti dana »