Povezane vesti
U Beogradu na 38 stepeni kolapsi zbog vrućine, 45 intervencija hitne pomoći na ulicama
Danas 13.07.2021
Ekipe gradske Službe hitne pomoći su od jutros do 17.00 sati na području Beograda imale 45 poziva za intervenciju na javnim mestima, uglavnom zbog kolapsa ljudi od vrućine – temperatura u Beogradu je dostigla 38 stepeni. Kako je rečeno agenciji… »
Mirna noć u Beogradu: Jedna lakša saobraćajka, pomoć najviše tražili hronični bolesnici
Kurir 13.07.2021
Noć u Beogradu protekla je relativno mirno, bez teško povređenih, potvrdio je dežurni lekar Hitne pomoći. Dežuralo je 19 ekipa, plus jedna pedijatrijska i intervenisale su ukupno 87 puta puta, od toga 19 intervencija na javnim mestima. Prema rečima… »
Vesti dana »

Šta je zvučni top i koje su posledice po zdravlje ljudi: Demantovana upotreba u Srbiji
Mondo pre 1 satjoš 56 povezanih

(VIDEO) Snimak dronom okupljenih na Novom Beogradu: Nepregledna, kilometarska kolona ljudi
N1 Info pre 5 satijoš 9 povezanih

"Nikad nismo koristili zvučni top" Direktor policije Vasiljević o protestu: 31 priveden, lomili, uništavali traktore, tukli se među sobom
Kurir pre 3 satajoš 27 povezanih

U utorak Dan žalosti u Srbiji zbog žrtava požara u Severnoj Makedoniji
Beta pre 41 minutajoš 212 povezane

Vučić: Ukoliko se nova vlada ne formira do 18. aprila, izbori bi mogli da se održe 8. juna; Dan žalosti u utorak
RTV pre 23 minutajoš 30 povezanih