Povezane vesti

Solskjer stao uz Rašforda: Opet će šutirati penale

Solskjer stao uz Rašforda: Opet će šutirati penale

Nova 13.07.2021
Trener Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer rekao je da ne sumnja da će fudbaler Markus Rašford nastaviti da izvodi jedanaesterce, nakon što je promašio jedan u finalu Evropskog prvenstva. Engleska je u finalu u nedelju uveče na londonskom… »
Donaruma iskren: Evo zašto nije slavio odbranjen penal!

Donaruma iskren: Evo zašto nije slavio odbranjen penal!

Hot sport 13.07.2021
Zaista komična scena! Kao što je već poznato, Italija je nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca savladala Englesku u finalu Evropskog prvenstva. Sjajni Donaruma je odbranio penale Džejdonu Sanču i Bukaju Saki. Sakin penal je bio odlučujuć, ali… »
‘Iz takvih stvari moraš izaći jači’: Trener stao uz svog ‘miljenika’!

‘Iz takvih stvari moraš izaći jači’: Trener stao uz svog ‘miljenika’!

Hot sport 13.07.2021
Biće mu teško da vrati samopouzdanje! Engleska je izgubila finale od Italije, a jedan od tragičara nakon penal serije je bio Markus Rašford. Fudbaler Mančester junajteda ima naviku da rutinski realizuje penale, ali je ovog puta pogodio stativu i tako… »
Poruka rasistima: Ja sam Markus Rašford, crnac iz Mančestera

Poruka rasistima: Ja sam Markus Rašford, crnac iz Mančestera

Nova 13.07.2021
Markus Rašford na udaru je rasističkih komentara Engleza, zbog promašenog penala u finalu Evropskog prvenstva. Markus Rašford izvinio se što je promašio penal u finalu Evropskog prvenstva, ali kaže da se „nikada neće izviniti za ono što… »
U inat rasistima: Dobri ljudi Mančestera odbranili Rašfordov mural, pretvorili ga u zid ljubavi

U inat rasistima: Dobri ljudi Mančestera odbranili Rašfordov mural, pretvorili ga u zid ljubavi

Vesti online 13.07.2021
Napadač engleske reprezentacije Markus Rašford postao je predmet groznih rasističkih uvreda posle promašenog penala u finalu Evropskog prvenstva protiv Italije. I nije jedini. Osim Rašforda, sa istim gadostima suočeni su Džejdon Sančo i Bukajo… »
Rashford nakon rasističkih uvreda: Neću se izvinjavati zbog toga ko sam

Rashford nakon rasističkih uvreda: Neću se izvinjavati zbog toga ko sam

Al Jazeera 13.07.2021
Napadač Manchester Uniteda i fudbalski reprezentativac Engleske Marcus Rashford rekao kako se osjećao kao da je iznevjerio saigrače i sve ostale. Napadač Manchester Uniteda i fudbalski reprezentativac Engleske Marcus Rashford obratio se javnosti nakon… »
Rašford: Kritiku prihvatam, ali neću da se izvinjavam zbog porekla

Rašford: Kritiku prihvatam, ali neću da se izvinjavam zbog porekla

Mozzart sport 13.07.2021
“Osećam se da sam sve izneverio”. Snovi Engleske o osvajanju Evropskog prvenstva raspršili su se na penal ruletu. Vembli je utihnuo, u Londonu je isprva nastao muk, a zatim je progovorio. Okomili su se navijači na trojicu fudbalera koji su… »
Oglasio se tragičar Engleske: “Neću nikom da se izvinjavam”

Oglasio se tragičar Engleske: “Neću nikom da se izvinjavam”

Vesti online 13.07.2021
Napadač Mančester Junajteda i engleske reprezentacije Markus Rašford jedan je od trojice fudbalera koji su promašili penale u finalu Evropskog prvenstva protiv Italije. Rašford je, baš kao i Džejdon Sančo i Bukajo Saka, bio meta rasističkih… »

Vesti dana »