Povezane vesti

Sin Marine Tucaković opet provocira lukasa! Prvo urinirao po njegovoj knjizi, a sada uradio Ovo i poručio: Umri u čistoći…

Sin Marine Tucaković opet provocira lukasa! Prvo urinirao po njegovoj knjizi, a sada uradio Ovo i poručio: Umri u čistoći…

Kurir 13.07.2021
Milan Laća Radulović, sin Marine Tucaković i Aleksandra Fute Radulovića ne prestaje da intrigira javnost, a na meti je ponovo Aca Lukas. Naime, on je knjigu "Ovo sam ja" čiji je autor Aca Lukas prethodnih dana bacao u kantu za đubre, stavljao u… »
Vršio nuždu po lukasovoj knjizi, pa je bacio u kontejner! Sin Marine Tucaković ponovo provocira Acu - "Umri u čistoći!"

Vršio nuždu po lukasovoj knjizi, pa je bacio u kontejner! Sin Marine Tucaković ponovo provocira Acu - "Umri u čistoći!"

Mondo 13.07.2021
Milan Laća Radulović još jednom šokirao na mrežama! Milan Laća Radulović još jednom šokirao na mrežama! Nakon što je sin naše najpoznatije kompozitorke Marine Tucaković, Milan Laća Radulović šokirao sve kada je na Tviteru objavio video na… »
Marinin sin urinirao po lukasovoj knjizi, Aca mu odbrusio: Taj džanki nek skoči u wc šolju! Ja ću da pustim vodu!

Marinin sin urinirao po lukasovoj knjizi, Aca mu odbrusio: Taj džanki nek skoči u wc šolju! Ja ću da pustim vodu!

Kurir 13.07.2021
Milan Laća Radulović, sin Marine Tucaković i Aleksandra Fute Radulovića, opet je napravio eksces o kom svi pričaju! Sada je na njegovoj meti Aca Lukas čiju je knjigu "Ovo sam ja" prethodnih dana bacao u kantu za đubre, stavljao u toster i na kraju… »
Urinirao po lukasovoj knjizi - Sin Marine Tucaković zgrozio sve! Aca mu žestoko uzvratio: Džanki nek skoči u wc šolju!

Urinirao po lukasovoj knjizi - Sin Marine Tucaković zgrozio sve! Aca mu žestoko uzvratio: Džanki nek skoči u wc šolju!

Mondo 13.07.2021
Sin Marine Tucaković objavio nepristojan video i sve šokirao. Sin Marine Tucaković objavio nepristojan video i sve šokirao. Sin naše najpoznatije kompozitorke Marine Tucaković, Milan Laća Radulović šokirao je sve kada je na Tviteru objavio video… »

Vesti dana »