Povezane vesti

Rijaliti posle rijalitija! Isplivale tarine šok poruke: Pisala ljudima koliko voli bivšeg, a ne sme javno da kaže!

Rijaliti posle rijalitija! Isplivale tarine šok poruke: Pisala ljudima koliko voli bivšeg, a ne sme javno da kaže!

Kurir 13.07.2021
Marko Đedović i Nenad Aleksić Ša zajedno su bili u emisiji u kojoj je Đedović pokušao da stavi do znanja reperu da njegova devojka Tara Simov još uvek nije prebolela bivšeg dečka Mateju Matijevića. Đedović se tokom razgovora u studiju dotakao… »
Ša napustio emisiju zbog tare i njenog bivšeg: Haos u studiju! Napravio ljubomornu scenu zbog Mateje: "Namerno mi ovo radite"

Ša napustio emisiju zbog tare i njenog bivšeg: Haos u studiju! Napravio ljubomornu scenu zbog Mateje: "Namerno mi ovo radite"

Blic 13.07.2021
Nenad Aleksić Ša gostovao je sinoć u emisiji "Zadruga - Narod pita", a u jednom trenutku besno je napustio studio zbog svađe sa svojom devojkom Tarom Simov. Ša je u emisiji gostovao zajedno sa Markom Đedovićem, a sa Tarom se sve vreme dopisivao… »
Ša napustio emisiju zbog tare! Otkrio da Ivana nije dala ključeve od stana, a onda pobesneo radi njega!

Ša napustio emisiju zbog tare! Otkrio da Ivana nije dala ključeve od stana, a onda pobesneo radi njega!

Mondo 13.07.2021
Nenad Aleksić Ša poludeo u studiju. Nenad Aleksić Ša poludeo u studiju. Nenad Aleksić Ša i Marko Đegović gostovali su u emisiji "Narod pita", a novinar je reperu pokazao poruke kao dokaz da ga je Tara varala, dok je Ša u jednom trenutku pobesneo… »
Suze, svađe i tuče za kraj zadruge! Tara plakala zbog Đedovića, a evo zašto je fran imao okršaj sa obezbeđenjem!

Suze, svađe i tuče za kraj zadruge! Tara plakala zbog Đedovića, a evo zašto je fran imao okršaj sa obezbeđenjem!

Kurir 13.07.2021
Zabava koju je Pink televizija organizovala povodom završetka četvrte sezone rijalitija bila je mnogo uzbudljivija nego finalno veče, ali gledaoci većinu događaja nisu mogli da vide na ekranima. Zato smo mi bili tamo i sve to fotografisali Čini se… »
Ša otkrio da njegovi roditelji nemaju dobro mišljenje o Ivani! Nenad šokirao naciju izjavom o bivšoj ženi: Ona nije htela…

Ša otkrio da njegovi roditelji nemaju dobro mišljenje o Ivani! Nenad šokirao naciju izjavom o bivšoj ženi: Ona nije htela…

Alo 13.07.2021
"Majka mi je rekla da nije istina da ona nije želela da da Tari ključ od stana, već Ivana. Ivana nije htela da da ključeve, to je istina", rekao je on. Marko Đedović je objasnio razlog zbog koga se sukobio sa Tarom Simov na žurki, a onda je Ša… »
"Ivana nije htela da tari da ključeve od stana, a ne moja majka": Ša izneo sve u javnost, a onda se usred emisije sukobio sa…

"Ivana nije htela da tari da ključeve od stana, a ne moja majka": Ša izneo sve u javnost, a onda se usred emisije sukobio sa…

Blic 12.07.2021
Nenad Aleksić Ša i Marko Đedović suočili su se oči u oči i popričali o njegovom odnosu sa Tarom Simov. - Tara ne može da pogleda istinu u oči, mislim da se nikada nećemo sresti pred kamerama, može ona sa Nenadom da priča, da vrti ovo ili ono… »

Vesti dana »