Povezane vesti

Sloba Radanović nikad oštrije o pobedi bivše tašte Nadice Zeljković

Sloba Radanović nikad oštrije o pobedi bivše tašte Nadice Zeljković

Vesti online 13.07.2021
Sloba Radanović sinoć je organizovao promociju svog prvog albuma, a tom prilikom osvrnuo se i na pobedu svoje bivše tašte, Nadice Zeljković, u rijalitiju “Zadruga 4”. – Nemam nikakvu emociju prema tome, stvarno. Ne zanima me jednostavno, to… »
Svaka joj čast, ali baš me briga! Sloba Radanović prokomentarisao bivšu taštu - Nadica uzela 50.000, on navijao za drugu

Svaka joj čast, ali baš me briga! Sloba Radanović prokomentarisao bivšu taštu - Nadica uzela 50.000, on navijao za drugu

Mondo 13.07.2021
Pevač Sloba Radanović rekao šta misli o četvrtoj sezoni Zadruge i pobedi svoje bivše tašte Nadice Zeljković. Pevač Sloba Radanović rekao šta misli o četvrtoj sezoni Zadruge i pobedi svoje bivše tašte Nadice Zeljković Sloba Radanović, pevač… »
SLOBA RADANOVIĆ o pobedi bivše tašte Nadice: Ne zanima me! A evo koja učesnica je pevačicu bila favorit!

SLOBA RADANOVIĆ o pobedi bivše tašte Nadice: Ne zanima me! A evo koja učesnica je pevačicu bila favorit!

Kurir 13.07.2021
Sloba Radanović prokomentarisao je pobedu Nadice Zeljković, bivše tašte, u rijalitiju. Pevač nije bio zainteresovan za pitanje o majci svoje bivše žene. "Nemam nikakvu emociju prema tome, stvarno. Ne zanima me, jednostavno, to, bazirao sam se na… »

Vesti dana »