Povezane vesti

Putin: Rusi i Ukrajinci jedan narod, Zelenski negoduje

Putin: Rusi i Ukrajinci jedan narod, Zelenski negoduje

Nova 13.07.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin opisao je Ruse i Ukrajince kao "jedan narod" i naveo da Ukrajina može da bude stabilna i uspešna jedino ako održava prijateljske veze sa Moskvom. U članku objavljenom juče, Putin je optužio Kijev da nema nameru da… »
Putin o Rusima i Ukrajincima kao jednom narodu, Zelenskog to podseća na Kaina i Avelja

Putin o Rusima i Ukrajincima kao jednom narodu, Zelenskog to podseća na Kaina i Avelja

Novi magazin 13.07.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin opisao je Ruse i Ukrajince kao "jedan narod" i naveo da Ukrajina može da bude stabilna i uspešna jedino ako održava prijeteljske veze sa Moskvom. U članku objavljenom juče, Putin je optužio Kijev da nema nameru da… »
Putin o Rusima i Ukrajincima kao jednom narodu, Zelenski kaže „kao Kain i Avelj“

Putin o Rusima i Ukrajincima kao jednom narodu, Zelenski kaže „kao Kain i Avelj“

N1 Info 13.07.2021
Predsednik Rusije Vladimir Putin opisao je Ruse i Ukrajince kao "jedan narod" i naveo da Ukrajina može da bude stabilna i uspešna jedino ako održava prijateljske veze sa Moskvom. U članku objavljenom u ponedeljak, Putin je optužio Kijev da nema… »
"Rusi i Ukrajinci su jedan narod": Putin napisao članak o Ukrajini: Sve sam više uveren - Donbas Kijevu nije potreban

"Rusi i Ukrajinci su jedan narod": Putin napisao članak o Ukrajini: Sve sam više uveren - Donbas Kijevu nije potreban

Blic 13.07.2021
Ruski predsednik Vladimir Putin objavio je članak o Ukrajini, o odnosima Moskve i Kijeva, Donbasu, ali i o poreklu ruskog i ukrajinskog naroda, odnosno o tome da su i Rusi i Ukrajinci jedan narod, jedna celina, kao i ''da to nije plod nekakve konjukture… »
Putin: Sve sam više uveren da Kijevu nije potreban Donbas

Putin: Sve sam više uveren da Kijevu nije potreban Donbas

Pravda 13.07.2021
Predsednik Vladimir Putin je napisao članak o istorijskom jedinstvu Rusa i Ukrajinaca, a tekst je objavljen na internet stranici Kremlja. Tokom poslednje "Direktne linije" sa građanima, predsednik je obećao da će napisati analitički članak o Rusiji… »

Vesti dana »