Povezane vesti

Daje mi nadu to što mi nisu rekli da je mrtav: Potresna izjava oca Aleksandra Gligorijevića Pukija, nestalog druga Velje…

Daje mi nadu to što mi nisu rekli da je mrtav: Potresna izjava oca Aleksandra Gligorijevića Pukija, nestalog druga Velje…

Večernje novosti 13.07.2021
Foto: Privatna arhiva Mirko Gligorijević, jedan je od pet najužih članova porodica pet muškaraca koji su Foto: Privatna arhiva nestali u toku prošle godine, a za koje se sumnja da ih je oteo i ubio klan Velje Nevolje, koji su danas bili pozvani na… »
Fotografije zločina: U toku je identifikacija još žrtava Belivukovog klana, porodice ubijenih u Tužilaštvu. Sestra Milana…

Fotografije zločina: U toku je identifikacija još žrtava Belivukovog klana, porodice ubijenih u Tužilaštvu. Sestra Milana…

Blic 13.07.2021
U zgradi Specijalnog tužilaštva u Beogradu u toku je identifikacija tela još dve žrtve klana Veljka Belivuka, zvanog Velja Nevolja, za koje se sumnja da su likvidirane u kući strave u Ritopeku. Kako prenosi portal 24sedam, na identifikaciju su… »
Pronađeni ostaci žrtava velje nevolje: Danas ih rodbina identifikuje sa fotografija, Milena Ljepoja izašla uplakana iz…

Pronađeni ostaci žrtava velje nevolje: Danas ih rodbina identifikuje sa fotografija, Milena Ljepoja izašla uplakana iz…

Kurir 13.07.2021
Porodice pokojnih Lazara Vukićevića, Aleksandra Gligorijevića i još jednog mladića koji se vode kao nestali, saslušane su danas u sklopu istrage koja se vodi protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Među rodbinom je Milena… »
Porodice ubijenih u tužilaštvu: Pronađeni novi dokazi protiv Velje Nevolje, u toku identifikacija još žrtava

Porodice ubijenih u tužilaštvu: Pronađeni novi dokazi protiv Velje Nevolje, u toku identifikacija još žrtava

Mondo 13.07.2021
Porodice pokojnih mladića koji se i dalje vode kao nestali pozvane su na saslušanje u sklopu istrage protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića. Porodice pokojnih mladića koji se i dalje vode kao nestali pozvane su na saslušanje u… »
"Novosti" saznaju: Pronađeni ostaci žrtava Velje Nevolje - u toku njihova identifikacija

"Novosti" saznaju: Pronađeni ostaci žrtava Velje Nevolje - u toku njihova identifikacija

Večernje novosti 13.07.2021
FOTO: Ata images Fotografije mučenja i ostataka žrtava pokazane su rodbini u daljem toku njihove identifikacije. Takođe, bliskim srodnicima prikazana je kompletna foto dokumentacija i fotografije mučenih, pa ubijenih. Foto: Novosti Prema nezvaničnim… »
Porodice identifikuju ostatke žrtava klana Veljka Belivuka

Porodice identifikuju ostatke žrtava klana Veljka Belivuka

Nova 13.07.2021
U Specijalnom tužilaštvu danas rodbina žrtava, kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, identifikuje tela odnosno ostatke. Prema nezvaničnim informacijama u Tužilaštvu su se pojavili bliski rođaci Lazara Vukićevića, Aleksandara… »

Vesti dana »