Povezane vesti

Očuh mučio dečaka godinu dana, dobio 9 meseci nanogicu

Očuh mučio dečaka godinu dana, dobio 9 meseci nanogicu

Nova 13.07.2021
Mirsad M. (24) sklopio je Sporazum o priznjaju krivičnog dela sa Prvim osnovim tužilaštvom u Beogradu i osuđen je na devet meseci zatvorske kazne zbog krivičnog dela nasilje u porodici. Podsetimo, Mirsad M. je uhapšen zbog sumnje da je nasred ulice… »
Priznao zlostavljanje maloletnog sina svoje devojke, osuđen na devet meseci kućnog zatvora

Priznao zlostavljanje maloletnog sina svoje devojke, osuđen na devet meseci kućnog zatvora

RTS 13.07.2021
Mirsad M. priznao je krivicu za zlostavljenje i mučenje osmogodišnjeg dečaka, sa čijom je majkom živeo na Vračaru. On je sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu danas zaključio sporazum o priznanju krivičnog dela zlostavljanje i mučenje… »
Očuh monstrum mučio dečaka (9): Devetogodišnjak maltretiran godinu dana, zlostavljanje je sam prijavio policiji, a nasilnik…

Očuh monstrum mučio dečaka (9): Devetogodišnjak maltretiran godinu dana, zlostavljanje je sam prijavio policiji, a nasilnik…

Blic 13.07.2021
Mirsad M. (24) sklopio je Sporazum o priznjaju krivičnog dela sa Prvim osnovim tužilaštvom u Beogradu i osuđen je na devet meseci zatvorske kazne zbog krivičnog dela nasilje u porodici. Podsetimo, Mirsad M. je uhapšen zbog sumnje da je nasred ulice… »
Očuh priznao maltretiranje deteta: U sporazumu sa Tužilaštvom M. M. dobiće devet meseci kućnog zatvora

Očuh priznao maltretiranje deteta: U sporazumu sa Tužilaštvom M. M. dobiće devet meseci kućnog zatvora

Večernje novosti 13.07.2021
Foto: Depositphotos Nakon što je maloletni oštećeni sam obavestio policijske službenike PU Beograd UKP 6. Odeljenje o maltretiranju od strane očuha i majke, dana 15.6.2021. godine, po nalogu dežurnog zamenika javnog tužioca Prvog osnovnog javnog… »
Dečko starlete sa vračara priznao da joj je zlostavljao sina: Nasilnik osuđen na 9 meseci kućnog zatvora

Dečko starlete sa vračara priznao da joj je zlostavljao sina: Nasilnik osuđen na 9 meseci kućnog zatvora

Kurir 13.07.2021
Mirsad M. koji se sumnjičio za zlostavljanje i mučenje maloletnog sina svoje partnerke, starlete Katarine M., priznao je krivicu i sklopio sporazum sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, na osnovu kog je sudu predloženo da mu izrekne kaznu od devet… »

Vesti dana »