Povezane vesti

Đilas: Ljudi koji su mahali falsifikovanim papirima o milionima na Mauricijusu da kažu ko im je papire dao

Đilas: Ljudi koji su mahali falsifikovanim papirima o milionima na Mauricijusu da kažu ko im je papire dao

Danas 13.07.2021
Dok predsednik države Aleksandar Vučić smatra da je prijava lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa protiv njega i ministra finansija Siniše Malog, a povodom tvrdnji da Đilas ima tajne račune na Mauricijusu i u Hongkongu, još jedan vid… »
Đilas pitao tužilaštvo zašto četiri meseca ćute, Vučić kaže – to je pritisak

Đilas pitao tužilaštvo zašto četiri meseca ćute, Vučić kaže – to je pritisak

N1 Info 13.07.2021
Pre skoro četiri meseca prvi čovek Stranke slobode i pravde podneo je krivične prijave protiv prvog čoveka države, jer smatra da je učestvovao u falsifikovanju i objavljivanju bankarskih izvoda, koji je trebalo da dokažu da poseduje račune i firme… »
Đilas: U tužilaštvu se ništa nije desilo 112 dana povodom tužbe za aferu Mauricijus (VIDEO)

Đilas: U tužilaštvu se ništa nije desilo 112 dana povodom tužbe za aferu Mauricijus (VIDEO)

Beta 13.07.2021
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas rekao je danas da je prošlo 112 dana od kada je podneo krivičnu prijavu zbog falsifikovanja dokumenata dve strane banke kojima je optužen za posedovanje deviznih računa na Mauricijusu i u Švajcarskoj… »
Đilas: Za 112 dana Tužilaštvo ništa nije uradilo povodom krivične prijave koju sam podneo

Đilas: Za 112 dana Tužilaštvo ništa nije uradilo povodom krivične prijave koju sam podneo

Blic 13.07.2021
Prošlo je 112 dana od kada sam podneo krivičnu prijavu zbog falsifikovanih bankarskih izvoda objavljenih u javnosti o navodnom postojanju mojih računa na Mauricijusu, ali za to vreme Tužilaštvo ništa nije uradilo, kaže predsednik SSP Dragan Đilas… »
Djilas: U tužilaštvu se ništa nije desilo 112 dana povodom tužbe za aferu Mauricijus

Djilas: U tužilaštvu se ništa nije desilo 112 dana povodom tužbe za aferu Mauricijus

Beta video 13.07.2021
BEOGRAD - Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas rekao je danas da je prošlo 112 dana od kada je podneo krivičnu prijavu zbog falsifikovanja dokumenata dve strane banke kojima je optužen za posedovanje deviznih računa na Mauricijusu i u… »
Đilas: „Sudije i tužioci, počnite da radite svoj posao“

Đilas: „Sudije i tužioci, počnite da radite svoj posao“

Nova 13.07.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je danas da je prošlo 112 dana od kada je podneo krivične prijave zbog falsifikovanih dokumenata kojima se tvrdi da on poseduje milione na Mauricijusu i da se još ništa nije desilo. On je, na… »
Đilas: Tužilaštvo da radi svoj posao, 112 dana od kada sam podneo prijave

Đilas: Tužilaštvo da radi svoj posao, 112 dana od kada sam podneo prijave

N1 Info 13.07.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas izjavio je da je prošlo 112 dana od kada je podneo krivične prijave zbog falsifikovanih dokumenata kojima se tvrdi da on poseduje milione na Mauricijusu i da se još ništa nije desilo. On je, na… »

Vesti dana »