Povezane vesti

Branislav Lečić: Ne osećam se kao pobednik

Branislav Lečić: Ne osećam se kao pobednik

Radio 021 13.07.2021
Nakon informacije da tužilaštvo neće pokrenuti postupak protiv njega za silovanje, Branislav Lečić je saopštio da se "ne oseća kao pobednik". "Nakon izuzetno teškog perioda, od skoro četiri meseca, primio sam vest kako je tužilaštvo odlučilo… »
Danijela Štajnfeld: I jedna žrtva je previše, zato ja neću stati

Danijela Štajnfeld: I jedna žrtva je previše, zato ja neću stati

Radio 021 13.07.2021
Glumica Danijela Štajnfeld izjavila je, posle odluke tužilaštva, da ona ne mora nikome ništa da dokazuje. Nakon što je tužilaštvo saopštilo da neće pokrenuti postupak protiv glumca Branislava Lečića za silovanje, za šta ga je optužila… »
Božo Prelević za N1: Štajnfeld nije ni podnela nikakvu prijavu protiv Lečića

Božo Prelević za N1: Štajnfeld nije ni podnela nikakvu prijavu protiv Lečića

N1 Info 13.07.2021
U slučaju glumice Danijele Štajnfeld koja kolegu Branislava Lečića optužuje za silovanje, oglasilo se Više javno tužilaštvo u Beogradu. U saopštenju navode da na osnovu dokaza koji su prikupljeni ne postoje osnovi sumnje da je učinjeno navedeno… »
Štajnfeld: Ne moram nikome ništa da dokazujem

Štajnfeld: Ne moram nikome ništa da dokazujem

Novi magazin 13.07.2021
Glumica Danijela Štajnfeld izjavila je danas, nakon što je Više tužilaštvo u Beogradu odbacilo njenu krivičnu prijavu protiv glumca Branislava Lečića koga je optužila za silovanje, da ona "ne mora nikome ništa da dokazuje". "Ja ne moram nikome… »
Lečić se obratio javnosti: Ne osećam se kao pobednik

Lečić se obratio javnosti: Ne osećam se kao pobednik

Vesti online 13.07.2021
Ne osećam se kao pobednik, poručio je danas glumac Branislav Lečić nakon što je Više javno tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu koju je protiv njega podela glumica Danijela Štajnfeld. Lečić je u saopštenju za javnost naveo da je takav ishod i… »
Lečić posle odbačene prijave: Učinjena mi je ogromna šteta

Lečić posle odbačene prijave: Učinjena mi je ogromna šteta

Nova 13.07.2021
Nakon što je Više javno tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu glumice Danijele Štajnfeld koja je Branislava Lečića optužila za silovanje, oglasio je Branislav Lečić koji je između ostalog naveo da mu je učinjena nepovratna šteta. „Nakon… »
Lečić se oglasio prvi put, najavio da će ispričati sve: Mnogi su požurili, ne osećam se kao pobednik!

Lečić se oglasio prvi put, najavio da će ispričati sve: Mnogi su požurili, ne osećam se kao pobednik!

Mondo 13.07.2021
Nakon što je tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu protiv Lečića, glumac se prvi put oglasio. Nakon što je tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu protiv Lečića, glumac se prvi put oglasio. Više javno tužilaštvo u Beogradu odbacilo je krivičnu… »
Oglasila se Danijela Štajnfeld nakon odbačene prijave

Oglasila se Danijela Štajnfeld nakon odbačene prijave

Nova 13.07.2021
Nakon odluke Višeg javnog tužilaštva da odbaci krivičnu prijavu koju je Danijela Štajnfeld podnela protiv Branislava Lečića, glumica se oglasila i otkrila da neće stati sa svojom borbom. Danijela je na svom Instagram nalogu u svojoj objavi kratko… »
Lečić: Očekivao sam odluku tužilaštva, ali ne osećam se kao pobednik

Lečić: Očekivao sam odluku tužilaštva, ali ne osećam se kao pobednik

N1 Info 13.07.2021
Glumac Branislav Lečić, koga je koleginica Danijela Štajnfeld optužila za silovanje, a Merima Isaković za seksualno uznemiravanje, rekao je da se, uprkos tome što je očekivao da tužilaštvo donese odluku da ne pokreće postupak protiv njega… »

Vesti dana »