Povezane vesti

Federer se povukao sa Olimpijskih igara

Federer se povukao sa Olimpijskih igara

Nova 13.07.2021
Rodžer Federer je obavestio javnost da se povlači sa Olimpijskih igara. Švajcarac je na društvenim mrežama napisao da mu je čast da predstavlja svoju zemlju, ali da mu je prioritet da se oporavi i dobro zaleči koleno. „Doživeo sam pad na koleno… »
Federer neće nastupati na OI

Federer neće nastupati na OI

Novi magazin 13.07.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer saopštio je danas da neće nastupati na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju. "Tokom sezone na travi doživeo sam problem sa kolenom, i nažalost moram da odustanem od nastupa na Igrama", napisao je 39-godišnji… »
Bolna odluka Rodžera Federera: ''Veoma sam razočaran...''

Bolna odluka Rodžera Federera: ''Veoma sam razočaran...''

Sportske.net 13.07.2021
Posle neuspeha na Vimbldonu, najbolji švajcarski teniser i jedan od najboljih igrača svih vremena Rodžer Federer doneo je odluku da odustane od učešća na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju. Razlog za to je povreda koju je nedavno doživeo i… »
Rodžer šokirao ceo teniski svet: Švajcarac odustao od Olimpijskih igara, evo koji je razlog!

Rodžer šokirao ceo teniski svet: Švajcarac odustao od Olimpijskih igara, evo koji je razlog!

Hot sport 13.07.2021
Doneo pomalo šokantnu odluku. Proslavljeni teniser Rodžer Federer saopštio je da neće igrati na predstojećim Olimpijskim igrama koje će se održati u Tokiu. Švajcarac je istakao da je razočaran da mu je bila čast da predstavlja svoju zemlju, ali… »
Federer ne ide u Tokio

Federer ne ide u Tokio

Vesti online 13.07.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer objavio je da neće učestvovati na Olimpijskim igrama u Tokiju. On je objavio da je tokom sezone na travi osetio bol u kolenu i naveo da zbog toga mora da odustane od nastupa u Tokiju. – Veoma sam razočaran. Uvek… »
Federer je doneo odluku: Moralo je ovako! Koleno mi ponovo pravi problem, povlačim se razočaran

Federer je doneo odluku: Moralo je ovako! Koleno mi ponovo pravi problem, povlačim se razočaran

Mondo 13.07.2021
Rodžer Federer se oglasio putem društvenih mreža. Švajcarska se ovome nije nadala... Rodžer Federer se oglasio putem društvenih mreža. Švajcarska se ovome nije nadala... Otkazi se nastavljaju. Iz dana u dan stižu nove informacije o teniserima… »
"Izuzetno sam razočaran": Federer odustao od Olimpijskih igara i šokirao teniski svet, a razlogom uplašio navijače!

"Izuzetno sam razočaran": Federer odustao od Olimpijskih igara i šokirao teniski svet, a razlogom uplašio navijače!

Sportal blic 13.07.2021
Švajcarski teniser rešio je da odustane od takmičenja na Olimpijskim igrama. Federer je jedan u nizu poznatih igrača koji se neće nadmetati na teniskom olimpijskom turniru u Tokiju. Pre njega, međuostalom, , dok se još uvek na to da li će Novak… »
Federer odustao od Olimpijskih igara!

Federer odustao od Olimpijskih igara!

N1 Info 13.07.2021
Švajcarski teniser Rodžer Federer saopštio je da neće učestvovati na Olimpijskim igrama u Tokiju zbog problema koje ima sa kolenom. „Tokom sezone na travi, nažalost sam doživeo mali problem sa kolenom, i moram da se povučem sa Olimpijskih igara… »

Vesti dana »