Povezane vesti

Vučić objasnio zašto s terena zove Malog i traži 9 miliona evra: Šta mu je ministar odgovorio?

Vučić objasnio zašto s terena zove Malog i traži 9 miliona evra: Šta mu je ministar odgovorio?

Telegraf 14.07.2021
Siniša Mali je ranije govorio o tome kako se izgleda kada ga predsednik pozove i pita za novac za neke projekte. - Nisam tražio 9 miliona evra za sebe. Tražio sam i pitao da li imamo mogućnost za to, i da se proveri da li imamo u rezervi ili kroz… »
Kovačević osuo paljbu po Vučiću: Kako telefonskim pozivom urinirati po Ustavu

Kovačević osuo paljbu po Vučiću: Kako telefonskim pozivom urinirati po Ustavu

Pravda 14.07.2021
Kako telefonskim pozivom urinirati po Ustavu, ingerencijama Predsednika, obesmisliti nekoliko ministarstava i premijera, postojanje saobraćajnog, građevinskog i pravnog fakulteta i po***** se na diplome nekoliko hiljada inženjera. Lako. Vidiš kamere i… »
Poziv koji menja sve – Vučić daje sebi za pravo „da se u sve umeša“

Poziv koji menja sve – Vučić daje sebi za pravo „da se u sve umeša“

N1 Info 14.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je inženjerski centar u nemačkoj kompaniji "ZEDEF" u Pančevu. U fabrici radi 200 inženjera iz Nemačke i Srbije, a predsednik tvrdi: hibridni volvo i električni mercedes ne bi postojali bez učešća… »
Vučić: Pare nisam tražio za svoje kompanije, tražiću opet

Vučić: Pare nisam tražio za svoje kompanije, tražiću opet

Nova 14.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u telefonskom razgovoru, u direktnom televizijskom prenosu sa Đerdapa, nije tražio devet miliona evra za sebe i svoje kompanije već za izgradnju puta između Donjeg Milanovca i Golupca. „Ja sam… »
Vučić: Novac sam telefonom tražio za put a ne za sebe, tražiću ponovo

Vučić: Novac sam telefonom tražio za put a ne za sebe, tražiću ponovo

Danas 14.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da u telefonskom razgovoru, u direktnom televizijskom prenosu sa Đerdapa, nije tražio devet miliona evra za sebe i svoje kompanije već za izgradnju puta između Donjeg Milanovca i Golupca. „Ja sam… »
Vučić: Novac sam telefonom tražio za put, a ne za sebe – tražiću ponovo

Vučić: Novac sam telefonom tražio za put, a ne za sebe – tražiću ponovo

N1 Info 14.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da u telefonskom razgovoru, u direktnom televizijskom prenosu sa Đerdapa, nije tražio devet miliona evra za sebe i svoje kompanije već za izgradnju puta između Donjeg Milanovca i Golupca. „Ja sam sebi… »
Predsednik o detaljima jučerašnjeg telefonskog poziva: Nisam uzimao 9 miliona evra za sebe i svoje kompanije, već za puteve

Predsednik o detaljima jučerašnjeg telefonskog poziva: Nisam uzimao 9 miliona evra za sebe i svoje kompanije, već za puteve

Kurir 14.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da devet miliona evra nije tražio iz budžeta za sebe i svoje bogaćenje već za izgradnju 50 kilometara puta od Donjeg Milanovca do Golupca. "Ponosan sam da u budžetskoj rezervi imamo toliko novca i… »

Vesti dana »