Povezane vesti
Ministar odbrane: "Britanija će sarađivati s talibanima ako uđu u vladu - ako se pridržavaju normi"
Blic 14.07.2021
Velika Britanija će sarađivati sa talibanima ukoliko uđu u vladu u Avganistana, izjavio je britanski ministar odbrane Ben Volas u intervjuu za "Dejli telegraf". -Kakva god da je aktuelna vlada Avganistana, a pod uslovom da se pridržava pozitivnih… »
Vesti dana »

Jeziva nesreća između Batajnice i Ugrinovaca: Vozilo potpuno smrskano, mladić izvučen iz kola polu živ (uznemirujući video)
Blic pre 3 minutajoš 57 povezanih

Advokat Olenik: „Moj klijent nije napao policiju, već je branio studente od državnog terorizma“
Nova pre 2 satajoš 31 povezana

Poznato koliko će struja da poskupi: Spušta se granica između crvene i plave zone sa 1.600 na 1.200 kilovat-časova
Euronews pre 8 minutajoš 26 povezanih

Snimak razgovora direktora Telekoma i UG: "Znam da te Vučić zvao i da je uznemiren, ne mogu da otpustim Aleksandru danas"
N1 Info pre 28 minutajoš 53 povezane

Oko 20.000 proizvoda jeftinije od 1. septembra – na spisku i jaja, kafa, voće, povrće, ulje, brašno i pelene
Južne vesti pre 1 satjoš 45 povezanih