Povezane vesti
Džaferović reagovao nakon hapšenja Osmice: Pozivam Tužilaštvo BiH da ne bude u funkciji rušenja OBA
Blic 14.07.2021
Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Šefik Džaferović kazao je danas da je hapšenje direktora Obaveštajno-bezbednosne agencije (OBA) Osmana Mehmedagića u svakoj državi prvorazredno državno pitanje, o čemu bi svi oni koji u tome učestvuju morali… »
Izetbegović i Džaferović: Tužiteljstvo da 'ne ruši' obavještajnu agenciju BiH
Slobodna Evropa 14.07.2021
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Šefik Džaferović kazao je 14. jula,da je hapšenje direktora Obavještajno-sigurnosne agencije (OSA) Osmana Mehmedagića "u svakoj državi prvorazredno državno pitanje, o čemu bi svi koji u tome učestvuju morali… »
Vesti dana »

Dugo toplo leto tek stiže: Temperature će ići do 45 stepeni, meteorolozi izneli prognozu do kada će vrućine trajati
NIN pre 6 minutajoš 28 povezanih

Osam eksplozija u ruskoj regiji, obustavljeni letovi. Preokret u Vašingtonu oko pregovora s Putinom: Kako će na ovo odgovoriti Zelenski?
Pravda pre 11 minutajoš 30 povezanih

Zelenski: Ukrajina podržava zajedničku izjavu evropskih lidera o miru
Insajder pre 46 minutajoš 20 povezanih

Dodik: Srpska na raskršću, ili distanciranje od Sarajeva ili prestanak postojanja
B92 pre 26 minutajoš 7 povezanih