Povezane vesti
Selaković s austrijskom ministarkom razgovarao o ekonomskoj saradnji, digitalizaciji
Novi magazin 15.07.2021
Ministar spoljnih poslova Srbije Nikola Selaković razgovarao je danas u Beču, na početku svoje zvanične posete Austriji, sa ministarkom za digitalizaciju i privredu Margaret Šrambek o ekonomskoj saradnji, digitalizaciji državne uprave i dualnom… »
Selaković: Veoma dobra ekonomska saradnja Srbije i Austrije
Vesti online 15.07.2021
Srbija je važan partner Austriji, a odnosi dve zemlje veoma su bliski, uz značajan prostor za povećanje ekonomske razmene, poručili su danas ministar spoljnih poslova Nikola Selaković i austrijska ministarka za digitalizaciju i privredu Margarete… »
Selaković u Austriji, sastao se s ministarkom privrede
RTV 15.07.2021
BEČ - Ministar spoljnih poslova Nikola Selaković započeo je danas zvaničnu posetu Austriji, sastankom sa ministarkom za digitalizaciju i privredu Margaret Šrambek u Beču. Ministarka je rekla da je Srbija važan partner Austrije i da sastanku… »
Vesti dana »

Zbog velikih padavna izdat narandžasti meteoalarm za 27. i 28. mart
Glas Šumadije pre 1 satjoš 17 povezanih

Srbin je sila! Evo kako je Nikola Jokić još jednom dokazo celom svetu da je najbolji košarkaš današnjice (video)
Večernje novosti pre 3 satajoš 18 povezanih

Nikola, kako ovo? Amerika bruji o nestvarnom potezu Jokića (video)
Večernje novosti pre 1 satjoš 17 povezanih