Povezane vesti

Mlečni proizvodi marke "pilos" pod zabranom prodaje: Zabranjen uvoz mleka iz Gradačca

Mlečni proizvodi marke "pilos" pod zabranom prodaje: Zabranjen uvoz mleka iz Gradačca

Večernje novosti 16.07.2021
Foto I.Marinković - Na osnovu laboratorijskih analiza utrvrdili smo da kvalitet mleka nije odgovarajući i zabranili uvoz. Oni su ozbiljan izvoznik mleka u Srbiju i ono se nalazi najčešće u velikim trgovinskim lancima, neki dan je bila priča u Lidlu… »
Nedimović: Zabranjen uvoz mleka i prerađevina bosanskog proizvođača MI 99

Nedimović: Zabranjen uvoz mleka i prerađevina bosanskog proizvođača MI 99

Danas 16.07.2021
Ministar poljoprivrede Srbije Branislav Nedimović izjavio je da je od danas zabranjen uvoz mleka i mlečnih prerađevina bosanskog proizvođača „Mlečna industrija – MI 99“ iz Gradačca zbog neodgovarajućeg kvaliteta, odnosno neusklađenosti… »
Mleko “Mlečne industrije 99” iz BiH zabranjeno u Srbiji

Mleko “Mlečne industrije 99” iz BiH zabranjeno u Srbiji

Vesti online 16.07.2021
Mlekara “Mliječna industrija 99” doo iz Gradačca u Bosni i Hercegovini, dobila je zabranu isporuke mleka i mlečnih proizvoda na tržište Republike Srbije, zbog neodgovarajućeg kvaliteta mleka, saopštilo je danas Minstarstvo poljoprivrede… »
Nedimović u ponedeljak u Leskovcu sa proizvođačima paradajza

Nedimović u ponedeljak u Leskovcu sa proizvođačima paradajza

Danas 16.07.2021
Ministar poljoprivrede Srbije Branislav Nedimović najavio je da će u ponedeljak u Leskovcu razgovarati sa ratarima iz tog kraja koji su nezadovoljni niskom cenom paradajza i o tome na koji način država može da im pomogne. „Razgovaraćemo o svim… »
Nedimović: Zabranjen uvoz mleka mlekare MI99 iz Gradačca u BiH

Nedimović: Zabranjen uvoz mleka mlekare MI99 iz Gradačca u BiH

N1 Info 16.07.2021
Ministar poljoprivrede Srbije Branislav Nedimović izjavio je da je od zabranjen uvoz mleka i mlečnih prerađevina bosanskog proizvođača "Mlečna industrija - MI 99" iz Gradačca zbog neodgovarajućeg kvaliteta, odnosno neusklađenosti onoga što piše… »
Ovo mleko je zabranjeno u Srbiji! Bosanski proizvođač veliki izvoznik u Srbiju, povučeni svi mlečni proizvodi sa rafova

Ovo mleko je zabranjeno u Srbiji! Bosanski proizvođač veliki izvoznik u Srbiju, povučeni svi mlečni proizvodi sa rafova

Mondo 16.07.2021
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović izjavio je da je jutros zabranjen uvoz u Srbiju mleka robne marke "Mliječna industrija 99" doo, u Bosni i Hercegovini, i to zbog neodgovarajućeg kvaliteta. Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović izjavio… »
Zabranjen uvoz proizvoda mlekare iz BiH

Zabranjen uvoz proizvoda mlekare iz BiH

Nova 16.07.2021
Ministar poljoprivrede Srbije Branislav Nedimović izjavio je da je od zabranjen uvoz mleka i mlečnih prerađevina bosanskog proizvođača "Mlečna industrija - MI 99" iz Gradačca zbog neodgovarajućeg kvaliteta, odnosno neusklađenosti onoga što piše… »
Srbija zabranila uvoz mleka bosanskog proizvođača Mi 99

Srbija zabranila uvoz mleka bosanskog proizvođača Mi 99

Nova ekonomija 16.07.2021
Od danas je zabranjen uvoz mleka robne marke "Pilos" i mlečnih prerađevina bosanskog proizvođača "Mlečna industrija MI 99" iz Gradačca zbog neodgovarajućeg kvaliteta, odnosno neusklađenosti onoga što piše ne deklaraciji i samog proizvoda, naveo… »
Ministar najavio paket podrške za proizvođače paradajza

Ministar najavio paket podrške za proizvođače paradajza

N1 Info 16.07.2021
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović najavio je, gostujući na TV Prva, da će u ponedeljak obići proizvođače paradajza u Leskovcu, kao i da će svim proizvođačima paradajza ponuditi paket podrške za poboljšanje proizvodnje, ali je naglasio… »
Nedimović obećao: Problem sa paradajzom biće rešen za par dana!

Nedimović obećao: Problem sa paradajzom biće rešen za par dana!

Večernje novosti 16.07.2021
Foto: I. Mitić Nedimović je, gostujući na TV Prva, rekao da je ove godine uvoz paradajza u Srbiju manji za 2.500 tona nego lani u isto vreme. Govoreći o cenama paradajza, on je istakao da država ne može da određuje njegovu cenu, već je posao… »

Vesti dana »