Povezane vesti

Od koga je krao ideje Greg Popovič? Pa, od velikana srpske košarke!

Od koga je krao ideje Greg Popovič? Pa, od velikana srpske košarke!

Sportske.net 16.07.2021
Legendarni američki košarkaški trener Greg Popovič otkrio je od koga je učio tokom svoje duge karijere. Možda mu ovih godina i ne ide najbolje na planu rezultata, kako sa reprezentacijom SAD, tako ni sa San Antonio Sparsima, ali činjenica je da je… »
Greg Popovič iskreno: ‘Krao sam taktiku od Žoca i Dude!’

Greg Popovič iskreno: ‘Krao sam taktiku od Žoca i Dude!’

Hot sport 16.07.2021
Jedan od najboljih trenera svih vremena – Greg Popovič! Selektor reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država – Greg Popovič ranije je govorio da je ‘krao’ određene stvari od Dude Ivkovića i Željka Obradovića. ‘Nisam krao samo od njih… »
Krao sam od Obradovića i Ivkovića, nemojte da me hapsite! Hit izjava Grega Popoviča, sve je priznao! (video)

Krao sam od Obradovića i Ivkovića, nemojte da me hapsite! Hit izjava Grega Popoviča, sve je priznao! (video)

Mondo 16.07.2021
Uticaj srpskih trenera u košarci je ogroman, toliki da čak i veliki Greg Popovič "krade" od njih! Uticaj srpskih trenera u košarci je ogroman, toliki da čak i veliki Greg Popovič "krade" od njih! Greg Popovič je više puta isticao koliko ceni… »
Greg Popovič: Kradem taktiku od Željka i Dude, uhapsiće me

Greg Popovič: Kradem taktiku od Željka i Dude, uhapsiće me

Nova 16.07.2021
Greg Popovič, legendarni trener i košarkaški selektor SAD, priznao je da primenjuje metode naših slavnih trenera. Njega je jedan novinar podsetio na izjavu da voli da preuzima segmente igre i taktike od Dušana Ivkovića i Željka Obradovića, što je… »

Vesti dana »

Srbija - Slovenija: Kakav sastav je odabrao Piksi!

Srbija - Slovenija: Kakav sastav je odabrao Piksi!

Večernje novosti pre 31 minutajoš 111 povezana
Hara tropski talas

Hara tropski talas

Vesti online pre 1 satjoš 27 povezanih
Jedan zatvorenik pobegao iz Zabele, drugog zaustavili

Jedan zatvorenik pobegao iz Zabele, drugog zaustavili

Danas pre 56 minutajoš 13 povezanih
Povećana cena hleba zbog rasta cena sirovina

Povećana cena hleba zbog rasta cena sirovina

Zoom UE pre 2 satajoš 13 povezanih