Povezane vesti

Panika na Vračaru, urušava se zgrada, pojavio se snimak: Stanari evakuisani, strahuju za domove

Panika na Vračaru, urušava se zgrada, pojavio se snimak: Stanari evakuisani, strahuju za domove

Telegraf 16.07.2021
Niko nije povređen. Stanari zgrade u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, na opštini Vračar, moraju da se evakuišu pošto je došlo do urušavanja zgrade. Do pomeranja i destabilizacije je došlo, pretpostavlja se, zbog kopanja na gradilištu koje se… »
Jeziv snimak urušavanja zgrade na Vračaru: Zidovi pucaju, tlo nestaje, diže se samo oblak prašine

Jeziv snimak urušavanja zgrade na Vračaru: Zidovi pucaju, tlo nestaje, diže se samo oblak prašine

Telegraf 16.07.2021
Do urušavanja dela zgrade došlo jutros oko 11 sati. Danas oko 11 časova došlo je do urušavanja zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru. Stanari su evakuisani i nije bilo povređenih. Kako su mediji preneli, u zgradi je bilo sedam stanova i isto… »
Vesić na mestu gde se urušila zgrada na Vračaru Neko će za ovo odgovarati! (video)

Vesić na mestu gde se urušila zgrada na Vračaru Neko će za ovo odgovarati! (video)

Alo 16.07.2021
Sada je najbitnije da se ovi ljudi, ovih šest porodica, negde smesti i sreća je da niko nije nastradao , rekao je zamenik gradonačelnika. Zamenik gradonačelnika Goran Vesić stigao je ubrzo po incidentu, kada se urušila zgrada na Vračaru, na lice… »
Urušila se zgrada na Vračaru, nema povređenih

Urušila se zgrada na Vračaru, nema povređenih

RTV 16.07.2021
BEOGRAD - Povodom urušavanja dela zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru danas su po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu Građevinska inspekcija i policija izvršili uviđaj i saslušali odgovorna lica - izvođača radova na… »
FOTO, VIDEO: Srušila se zgrada na Vračaru, stanari u hotelu, krivična prijava protiv investitora

FOTO, VIDEO: Srušila se zgrada na Vračaru, stanari u hotelu, krivična prijava protiv investitora

Radio 021 16.07.2021
Zbog urušavanja stambene zgrade u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, na beogradskoj opštini Vračar, evakuisani su svi stanari. Stanari veruju da se zgrada urušila zbog radova na gradilištu u blizini, gde se već oko mesec dana kopa temelj za… »
Nova stranka: Vrhu beogradske vlasti novac preči od ljudskih domova i života

Nova stranka: Vrhu beogradske vlasti novac preči od ljudskih domova i života

Radio sto plus 16.07.2021
Nova stranka ocenila je danas, povodom urušavanja stambene zgrade u Beogradu, da je vrhu gradske vlasti “preči novac i interesi od ljudskih domova i života”.Ta stranka je u saopštenju navela da se posle urušavanja zgrade na Vračaru, “jer su… »
Urušila se zgrada na Vračaru, evakuisani stanari, nema povređenih

Urušila se zgrada na Vračaru, evakuisani stanari, nema povređenih

RTS 16.07.2021
U Vidovdanskoj ulici 2 A na Vračaru urušila se zgrada, potvrđeno je RTS-u. Svi stanari su evakuisani i niko nije povređen. Zgrada sa sedam stanova i desetak stanara u Vidovdanskoj ulici u Beogradu urušila se oko 11 sati, saznaje RTS od stanara… »
Urušen deo zgrade na Vračaru, nema povređenih, stanari evakuisani (VIDEO)

Urušen deo zgrade na Vračaru, nema povređenih, stanari evakuisani (VIDEO)

Danas 16.07.2021
Deo stambene zgrade koja se nalazi u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, u beogradskoj opštini Vračar, urušio se danas u jutarnjim satima. Tom prilikom nije bilo povređenih, a stanari zgrade su evakuisani. Prema nezvaničnim informacijama, zgrada je… »
"Zgrada je jutros popucala i uzduž i poprečno, radnici su Rekli da je to normalno": Stanari u šoku: "Istrčala je iz stana i…

"Zgrada je jutros popucala i uzduž i poprečno, radnici su Rekli da je to normalno": Stanari u šoku: "Istrčala je iz stana i…

Blic 16.07.2021
Bila sam kod moje ćerke koja živi u stanu iznad ovog koji se urušio. Primetili smo da je jutros popucala zgada uzduž i poprečno - priča za "Blic" Milena Stanković ispred zgrade u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, na beogradskoj opštini Vračar… »
Ekskluzivno! Pogledajte trenutak kada se urušila zgrada na Vračaru: Zidovi polako pucali - a onda je sve propalo (video)

Ekskluzivno! Pogledajte trenutak kada se urušila zgrada na Vračaru: Zidovi polako pucali - a onda je sve propalo (video)

Večernje novosti 16.07.2021
Foto: Printscreen Sve se desilo oko 12 sati. Posle nesreće na lice mesta došli su zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić i Darko Glavaš, sekretar za vanredne situacije. Vesić je saopštio da će za stanare urušene zgrade biti obezbeđen… »
"Sve je bilo novo, a sada mi je stan: U rupi!" Vlasnici sin javio da je video na vestima da im se dom urušio

"Sve je bilo novo, a sada mi je stan: U rupi!" Vlasnici sin javio da je video na vestima da im se dom urušio

Blic 16.07.2021
Taj stan sam nasledila od moje tetke. U njemu bi trebalo da živi moj sin, ali trenutno nije tu. Sve je bilo novo u tom stanu... Ovako za "Blic" priča Snežana Janjić Lukinović, vlasnica stana u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu u beogradskoj… »
Urušila se zgrada na Vračaru, stanari evakuisani, nema povređenih

Urušila se zgrada na Vračaru, stanari evakuisani, nema povređenih

N1 Info 16.07.2021
U urušavanju zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru nema povređenih i stanari su evakuisani, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova. Kako je rečeno iz Građevinske inspekcije, ekipa je i dalje na terenu, a „najverovatnije“, stabilnost te… »
"Dok sam bila na stepeništu zgrada se urušila; Ne mogu da verujem da se ovo desilo, sve mislim da sanjam, strašno je..."…

"Dok sam bila na stepeništu zgrada se urušila; Ne mogu da verujem da se ovo desilo, sve mislim da sanjam, strašno je..."…

Prva 16.07.2021
Zbog urušavanja stambene zgrade u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, na beogradskoj opštini Vračar, a svi stanari su bezbedno evakuisani i niko nije povređen. Prva televizija bila je na licu mesta i pogledajte šta su naše kamere zameležile! Jedna… »
"Sve se desilo jako brzo, posle 15 min se sve srušilo": Jedan od stanara odmah pozvao investitora, on mu rekao da "nije to…

"Sve se desilo jako brzo, posle 15 min se sve srušilo": Jedan od stanara odmah pozvao investitora, on mu rekao da "nije to…

Blic 16.07.2021
Sve se desilo jako brzo, od momenta kada je komšinica primetila da pucaju zidovi, posle 15 minuta se sve srušilo. Odmah sam pozvao investitora, na šta mi je on odgovorio "ma nije to ništa strašno", a meni kao laiku je na samom početku kada je počeo… »
Kurir na licu mesta! Prve slike urušene stambene zgrade na VRAČARU: Cela zgrada se tresla, stanari evakuisani

Kurir na licu mesta! Prve slike urušene stambene zgrade na VRAČARU: Cela zgrada se tresla, stanari evakuisani

Kurir 16.07.2021
Jedna stambena zgrada urušila se danas u Vidovdanskoj ulici broj 4 na Vračaru, povređenih nema, a stanari su preventivno evakuisani. 02:27 URUŠILA SE ZGRADA NA VRAČARU Kako su nam rekli na licu mesta, stanari zgrade su preplašeni, cela zgrada se… »
Stanarka za N1: Posle urušavanja, mašina na gradilištu i dalje radila

Stanarka za N1: Posle urušavanja, mašina na gradilištu i dalje radila

N1 Info 16.07.2021
Stanarka zgrade koja se urušila na Crvenom Krstu Zorica Stanimirović rekla je za N1 da je "strašno to što je mašina na gradilištu pored zgrade radila i posle urušavanja". Prema njenim rečima, stanu koji se urušio ne živi niko, a u zgradi su bile… »
Investitor će krivično odgovarati - Vesić na mestu urušavanja zgrade na Vračaru: Stanarima će biti obezbeđen smeštaj…

Investitor će krivično odgovarati - Vesić na mestu urušavanja zgrade na Vračaru: Stanarima će biti obezbeđen smeštaj…

Večernje novosti 16.07.2021
Foto: d. Milovanović Posle nesreće na lice mesta došli su zamenik gradonačelnika Veograda Goran Vesić i Darko Glavaš, sekretar za vanredne situacije. Foto: Фото: Д.Миловановић POGLEDAJ GALERIJU Vesić je rekao da je najvažnije da… »
Popucali zidovi u stanovima urušene zgrade: Pukotine na sve strane - stanari čekaju bezbedan momenat da iznesu stvari (foto)

Popucali zidovi u stanovima urušene zgrade: Pukotine na sve strane - stanari čekaju bezbedan momenat da iznesu stvari (foto)

Večernje novosti 16.07.2021
Foto: Š.M. Kako smo saznali u pitanju je zgrada koja je podignuta 1939. godine. Policija je na licu mesta i vrši se uviđaj, a stanari zgrade su evakuisani. U stanovima zgrade čiji je deo urušen, popucali su zidovi, a pukotine se šire na sve strane… »
Fotografije sa vračara: Ogromna rupa sa ostacima zgrade - stanari evakuisani (foto/video)

Fotografije sa vračara: Ogromna rupa sa ostacima zgrade - stanari evakuisani (foto/video)

Večernje novosti 16.07.2021
Foto: D.Milovanović Kako smo saznali u pitanju je zgrada koja je podignuta 1939. godine. Foto: D.Milovanović Policija je na licu mesta i vrši se uviđaj, a stanari zgrade su evakuisani. Foto: Фото: Д.Миловановић POGLEDAJ GALERIJU Kako… »
Urušila se zgrada na Vračaru: Evakuisani stanari

Urušila se zgrada na Vračaru: Evakuisani stanari

Nedeljnik 16.07.2021
screenshot/google maps Stambena zgrada u Vidovdanskoj ulici broj 4, u beogradskoj opštini Vračar, obrušila se danas, zbog čega su stanari morali da budu preventivno evakuisani. Kako mediji javljaju, povređenih nema. Mediji nezvanično saznaju da je… »
Dramatične slike ispred urušene zgrade: Svuda šut, stanari očajni, a na licu mesta ostao je zatrpan bager (foto, video)

Dramatične slike ispred urušene zgrade: Svuda šut, stanari očajni, a na licu mesta ostao je zatrpan bager (foto, video)

Blic 16.07.2021
Sut, otpaci, krš, cigle i zatrpan bager - ovako izgleda mesto u Vidovdanskoj ulici na Vračaru gde se danas uružilo celo prizemlje zgrade. Stanari su evakuisani, a na mestu gde su se izvodili radovi, ostao je zatrpan i bager! Kako su rekli očevici… »
PRVI SNIMAK URUŠENE ZGRADE NA VRAČARU: Pogledajte šta se dešavalo u Vidovdanskoj (video)

PRVI SNIMAK URUŠENE ZGRADE NA VRAČARU: Pogledajte šta se dešavalo u Vidovdanskoj (video)

Kurir 16.07.2021
BEOGRAD - Stambena zgrada na Vračaru u Vidovdanskoj 4 danas se urušila. Srećom niko nije povređen, a stanari nisu bili u srušenim sobama. Povređenih nema, a stanari su preventivno evakuisani. 00:14 PRVI SNIMAK URUŠENE STAMBENE ZGRADE NA VRAČARU… »
Vesić ODMAH STIGAO NA MESTO URUŠENE ZGRADE: Obezbedićemo stanarima hotelski smeštaj! Sreća da niko nije nastradao!

Vesić ODMAH STIGAO NA MESTO URUŠENE ZGRADE: Obezbedićemo stanarima hotelski smeštaj! Sreća da niko nije nastradao!

Kurir 16.07.2021
Jedna stambena zgrada urušila se danas u Vidovdanskoj ulici broj 4 na Vračaru, povređenih nema, a stanari su preventivno evakuisani. 01:22 VESIĆ ODMAH STIGAO NA MESTO URUŠENE ZGRADE: Najbitnije je da ovim ljudima sada nađemo smeštaj! Sreća pa niko… »
Evo stolice, evo ga frižider: Stanari urušene zgrade na Vračaru u šoku: Šta sad možemo da radimo, ništa! (video)

Evo stolice, evo ga frižider: Stanari urušene zgrade na Vračaru u šoku: Šta sad možemo da radimo, ništa! (video)

Kurir 16.07.2021
Stanari urušene zgrade u Vidovdanskoj ulici broj 4 na Vračaru dobiće, kako je najavio zameni gradonačelnika Goran Vesić, hotelski smeštaj. 01:09 EVO STOLICE, EVO GA FRIŽIDER: Stanari urušene zgrade u šoku: Šta sad možemo da radimo, ništa… »
Bagerista opisao trenutak rušenja zgrade: Dok sam kopao čuo sam obrušavanje i video pucanje šipova

Bagerista opisao trenutak rušenja zgrade: Dok sam kopao čuo sam obrušavanje i video pucanje šipova

Kurir 16.07.2021
Stambena zgrada urušila se danas na Vračaru, u Vidovdanskoj ulici. Vozač bagera koji je u trenutku urušavanja zgrade kopao temelj, opisuje kako se sve dogodilo: - Dok sam kopao dole čuo sam obrušavanje prvo, pa sam onda video pucanje šipova i… »
Urušila se zgrada na Vračaru! Otpalo celo prizemlje, stanari evakuisani, nema povređenih (foto, video)

Urušila se zgrada na Vračaru! Otpalo celo prizemlje, stanari evakuisani, nema povređenih (foto, video)

Blic 16.07.2021
Zbog urušavanja stambene zgrade u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, na beogradskoj opštini Vračar, u toku je evakuacija stanara. Naime, kako su napisali korisnici Instagrama na stranici Moj Beograd, zgrada je počela da se urušava jer su joj… »
FOTO: Prve slike iz Vidovdanske nakon urušavanja

FOTO: Prve slike iz Vidovdanske nakon urušavanja

Nova 16.07.2021
U Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu na beogradskoj opštini Vračar danas se urušila zgrada koja se nalazi na parceli pored aktuelnog gradilišta. Pretpostavlja se da je za urušavanje odgovorno gradilište, a ekipe spasilaca izašle su odmah na teren… »
Stanari iz Vidovdanske: Danima su zidovi pucali

Stanari iz Vidovdanske: Danima su zidovi pucali

Nova 16.07.2021
Ekipa Nova.rs obišla je Vidovdansku ulicu na Vračaru, gde se danas oko podneva urušila stambena zgrada. Stanari sa kojim smo razgovarali kažu da su danima opominjali investitora da im pucaju zidovi i plafoni, a da ih je on ubeđivao da je to normalno… »
Prve fotografije sa lica mesta! Pogledajte kako izgleda urušena zgrada na Vračaru, susedno gradilište napravilo problem?

Prve fotografije sa lica mesta! Pogledajte kako izgleda urušena zgrada na Vračaru, susedno gradilište napravilo problem?

Mondo 16.07.2021
Stanari zgrade u Vidovdanskoj ulici evakuisani su usled urušavanja zgrade u Beogradu, na opštini Vračar. Stanari zgrade u Vidovdanskoj ulici evakuisani su usled urušavanja zgrade u Beogradu, na opštini Vračar. Fotograf MONDO portala bio je na licu… »
Rekla je, mama, ispod mene sve krca, Ja bežim! Vozač bagera jedva spasao živu glavu, evo šta kažu stanari urušene zgrade

Rekla je, mama, ispod mene sve krca, Ja bežim! Vozač bagera jedva spasao živu glavu, evo šta kažu stanari urušene zgrade

Mondo 16.07.2021
Usled urušavanja prizemnog dela zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru, stanari su evakuisani, a kako saznajemo, danas se u Beogradu odigrala prava drama. Usled urušavanja prizemnog dela zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru, stanari su evakuisani, a… »

Vesti dana »