Povezane vesti
Vulin: Svaki putnik kroz Srbiju mora znati da će biti siguran
RTV 16.07.2021
RUMA - Ministarstvo unutrašnjih poslova je ovoga leta dosta učinilo da Koridor 10 i svi drugi putevi u Srbiji budu maksimalno bezbedni, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin. "Više od dva miliona stranih vozača je prošlo kroz… »
Vulin: Koridor 10 je maksimalno bezbedan i pored prolaska velikog broja stranih vozača
Beta video 16.07.2021
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je Koridor 10 kroz Srbiju maksimalno bezbedan i da je zabeležen minimalan broj krivičnih dela, iako je ovog leta tom saobraćajnicom prošlo više od dva miliona stranih vozača… »
Vulin: Od 30. maja kroz Srbiju prošlo više od dva miliona stranih vozača
N1 Info 16.07.2021
Koridor 10 i svi naši putevi su bezbedni, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin, saopšteno je iz njegovog kabineta. Nakon što je sa direktorom policije Vladimirom Rebićem i načelnikom Uprave saobraćajne policije Nebojšom Arsovim obišao… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi: VJT saučesnik u prikrivanju ubistva na Senjaku
Serbian News Media pre 29 minutajoš 39 povezanih
Obustavljen saobraćaj na auto-putu zbog sudara dva šlepera kod Šimanovaca
Beta pre 2 satajoš 41 povezana
Protest u Beogradu: Akademska zajednice neće ćutati ni odustati od podrške studentima
Beta pre 19 minutajoš 20 povezanih
Vremenska prognoza Srbije: Toplo vreme sa lokalnim pljuskovima i najavom grmljavinskog nevremena u sredu
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 39 povezanih
Iran oborio američki helikopter 'Apač', Tramp zapretio: „Odgovorićemo"
BBC News pre 1 satjoš 18 povezanih



