Povezane vesti

Urušila se zgrada u Beogradu, inspekcija utvrdila da se investitor nije držao projekta

Urušila se zgrada u Beogradu, inspekcija utvrdila da se investitor nije držao projekta

Glas Amerike 16.07.2021
BEOGRAD — Stambena zgrada u beogradskom naselju Vračar u Vidovdanskoj ulici se urušila, a svi stanari su evakuisani i nema povređenih, prenose mediji. RTS javlja da se urušio deo stana u prizemlju zgrade, ail su svi stanari evauisani iz bezbednosnih… »
"Šta radite, bre, ljudi": Stan leti u ambis i zatrpava bager: Dramatičan snimak rušenja stana na Vračaru (video)

"Šta radite, bre, ljudi": Stan leti u ambis i zatrpava bager: Dramatičan snimak rušenja stana na Vračaru (video)

Blic 16.07.2021
Ogromna grupa u kojoj je bager, čuje se pucketanje i onda se urušava deo stana, dok zid pada na mašinu i zatrpava je. Ovako u najkraćem izgleda najnoviji dramatičan video snimak rušenja stana u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu u beogradskoj… »
"Sin mi je javio da je sve nestalo u trenu": Stanari zgrade i dalje u šoku - sve se urušavalo, a radnici i dalje kopali?

"Sin mi je javio da je sve nestalo u trenu": Stanari zgrade i dalje u šoku - sve se urušavalo, a radnici i dalje kopali?

Mondo 16.07.2021
Tokom prepodnevnih sati došlo je do urušavanja zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru. Stanari su brzo evakuisani, a na sreću nije bilo povređenih. Tokom prepodnevnih sati došlo je do urušavanja zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru. Stanari su… »
Nova.rs: Snimak urušavanja zgrade na Vračaru

Nova.rs: Snimak urušavanja zgrade na Vračaru

N1 Info 16.07.2021
Portal Nova.rs došao je u posed snimka na kom je zabeležen tačan trenutak urušavanja zgrade u Vidovdanskoj ulici na beogradskom Vračaru. Podsetimo, bager sa gradilišta koje se nalazi pored zgrade u Vidovdanskoj ulici broj 2 potkopao je temelje te… »
"Zgrada je jutros popucala i uzduž i poprečno, radnici su Rekli da je to normalno": Stanari u šoku: "Istrčala je iz stana i…

"Zgrada je jutros popucala i uzduž i poprečno, radnici su Rekli da je to normalno": Stanari u šoku: "Istrčala je iz stana i…

Blic 16.07.2021
Bila sam kod moje ćerke koja živi u stanu iznad ovog koji se urušio. Primetili smo da je jutros popucala zgada uzduž i poprečno - priča za "Blic" Milena Stanković ispred zgrade u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, na beogradskoj opštini Vračar… »
Jezivo! Pogledajte snimak urušavanja zgrade na Vračaru Za par sekundi deo višespratnice nestaje u oblaku prašine (video)

Jezivo! Pogledajte snimak urušavanja zgrade na Vračaru Za par sekundi deo višespratnice nestaje u oblaku prašine (video)

Mondo 16.07.2021
Stanari zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru evakuisani su usled njenog urušavanja. Stanari zgrade u Vidovdanskoj ulici na Vračaru evakuisani su usled njenog urušavanja. Danas oko 11 časova došlo je do urušavanja zgrade u Vidovdanskoj ulici na… »
"Sve je bilo novo, a sada mi je stan: U rupi!" Vlasnici sin javio da je video na vestima da im se dom urušio

"Sve je bilo novo, a sada mi je stan: U rupi!" Vlasnici sin javio da je video na vestima da im se dom urušio

Blic 16.07.2021
Taj stan sam nasledila od moje tetke. U njemu bi trebalo da živi moj sin, ali trenutno nije tu. Sve je bilo novo u tom stanu... Ovako za "Blic" priča Snežana Janjić Lukinović, vlasnica stana u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu u beogradskoj… »
VIDEO Stravičan snimak urušavanja zgrade u Vidovdanskoj

VIDEO Stravičan snimak urušavanja zgrade u Vidovdanskoj

Nova 16.07.2021
Portal Nova.rs došao je u posed snimka na kom je zabeležen tačan trenutak urušavanja zgrade u Vidovdanskoj ulici na beogradskom Vračaru. Podsećamo, u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu na beogradskoj opštini Vračar danas se urušila zgrada koja… »
„Ostala sam bez renoviranog stana koji sam čuvala za sina“

„Ostala sam bez renoviranog stana koji sam čuvala za sina“

Nova 16.07.2021
Sin me zvao pre pola sata da mi javi da je video na internetu da nam se urušila zgrada. Pozvala sam komšiju i on nam je rekao da odmah sednemo u taksi i dođemo. Rekao mi je da je moj stan otišao u podrum, a kad sam došla videla sam da više nema ni… »

Vesti dana »