Povezane vesti

FOTO Zgrada na Vračaru opominjala da će se urušiti

FOTO Zgrada na Vračaru opominjala da će se urušiti

Nova 16.07.2021
Koliko je situacija u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu u beogradskoj opštini Vračar poslednjih nedelja bila kritična pokazuju i fotografije do kojih je došao naš portal, a na kojima se vide pukotine na zidu stana zgrade. Naime, kako se može… »
Pogledajte stravičan momenat rušenja zgrade na Vračaru! (VIDEO)

Pogledajte stravičan momenat rušenja zgrade na Vračaru! (VIDEO)

Vesti online 16.07.2021
Stambena zgrada na Vračaru u Vidovdanskoj 4 danas se urušila. Srećom niko nije povređen i stanari su preventivno evakuisani. Kamere su zabeležile zastrašujući momenat kada se zgrada urušila i zatrpala graševinske mašene koje su kopale temelje… »
Ne zna se ko je investitor: Vesić: Biće podnete krivične prijave protiv odgovornih za urušavanje zgrade na Vračaru

Ne zna se ko je investitor: Vesić: Biće podnete krivične prijave protiv odgovornih za urušavanje zgrade na Vračaru

Blic 16.07.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić najavio je da će sutra biti podnete krivične prijave protiv odgovornih za urušavanje zgrade u Vidovdanskoj na Vračaru. Vesić je za Tanjug rekao da je pet porodica smešteno u hotel "Slavija", što će… »
"Sve se desilo jako brzo, posle 15 min se sve srušilo": Jedan od stanara odmah pozvao investitora, on mu rekao da "nije to…

"Sve se desilo jako brzo, posle 15 min se sve srušilo": Jedan od stanara odmah pozvao investitora, on mu rekao da "nije to…

Blic 16.07.2021
Sve se desilo jako brzo, od momenta kada je komšinica primetila da pucaju zidovi, posle 15 minuta se sve srušilo. Odmah sam pozvao investitora, na šta mi je on odgovorio "ma nije to ništa strašno", a meni kao laiku je na samom početku kada je počeo… »
Vesić kod urušene zgrade: Investitor će platiti štetu

Vesić kod urušene zgrade: Investitor će platiti štetu

Nova 16.07.2021
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić došao je malopre u Vidovdansku ulicu na Vračaru, gde se oko podneva urušila zgrada, najverovatnije zbog gradilišta koje se nalazi na parceli pored. Vesić je stanarima koji su morali da napuste zgradu… »

Vesti dana »