Povezane vesti
Najbolja plivačica ikad napustila Srbiju: Idem zbog dece
Nova 16.07.2021
Nađa Higl, nekadašnja svetska prvakinja i najbolja srpska plivačica svih vremena otišla je sa porodicom da živi u Sloveniji, piše N1. Ona je otišla, prateći supruga Milana Boharevića, koji je u Ljubljani dobio posao, pa će u Sloveniji živeti sa… »
Nađa Higl se sa porodicom preselila u Sloveniju
Radio 021 16.07.2021
Jedna od najboljih plivačica Srbije svih vremena i bivša svetska šampionka Nađa Higl preselila se u Sloveniju. Naime, bivša prvakinja sveta na 200 metara prsno iz Rima 2009. otišla je da živi u Ljubljanu zajedno sa porodicom. Razlog za selidbu u… »
Nađa Higl se sa porodicom preselila u Sloveniju
N1 Info 16.07.2021
Nađa Higl, najbolja srpska plivačica svih vremena, sa porodicom se preselila u Sloveniju. Tiho, da niko ne zna. Milan Boharević, suprug svetske prvakinje na 200 metara prsno iz Rima 2009. godine, dobio je posao u Ljubljani i sa njim su krenuli Nađa i… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi i građani koji ih podržavaju pristižu u centar Beograda pred protest
RTV pre 54 minutajoš 102 povezane

Tri osobe povređene, uhapšen vozač koji je naleteo na okupljene građane u Žarkovu
RTS pre 1 satjoš 32 povezane

Kiša i pad temperature ne utječe na atmosferu studenata ispred Narodne skupštine
Al Jazeera pre 36 minutajoš 39 povezanih

Uživo ukrajinci zarobljeni u kotlu? "ostao je samo put smrti" Stižu zastrašujuće vesti sa fronta
Alo pre 1 satjoš 23 povezane