Povezane vesti
Makron obećava pomoć evropskim zemljama pogođenim poplavama
N1 Info 16.07.2021
Francuska je solidarna sa Nemačkom, Belgijom, Luksemburgom i Holandijom, koje su pogođene poplavama, izjavio je predsednik Emanuel Makron koji je obećao pomoć Pariza. „Moje misli su sa žrtvama nevremena koje je teško pogodilo Nemačku, Belgiju… »
Makron: Francuska solidarna sa Nemačkom i zemljama pogođenim poplavama
Danas 16.07.2021
Francuska je solidarna sa Nemačkom, Belgijom, Luksemburgom i Holandijom, pogođenim poplavama u kojima je stradalo najmanje 126 osoba, izjavio je predsednik Emanuel Makron koji je obećao pomoć Pariza. „Moje misli su sa žrtvama nevremena koje je… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 2 satajoš 31 povezana

Vučević o propalom kandidatu za gradonačelnika Beograda: Obradović bi opet da slaže, ali Srbija pamti
Kurir pre 2 satajoš 24 povezane

Dostojanstveno, uz suze, jecaje i molitvu sahranjena 31 žrtva požara; Kocevski: Uzrok tragedije nepoštovanje zakona i duboka sistemska korupcija
RTV pre 3 satajoš 55 povezanih

Ko u Srbiji ima „zvučni top“: Analiza Aleksandra Radića u novom broju Nedeljnika
Nedeljnik pre 6 satijoš 27 povezanih