Povezane vesti

Ljubimac "Delija" završio karijeru!

Ljubimac "Delija" završio karijeru!

Sportske.net 17.07.2021
Čuveni grčki košarkaš Stratos Perperoglu, koji je dve sezone igrao i za Crvenu zvezdu, odlučio je da završi karijeru u nepunoj 37. godini života, potvrdio je na Instagramu. Trostruki osvajač Evrolige (2009, 2011. i 2013) poslednji angažman imao… »
Legenda, poezija u pokretu – Zvezda pozdravila Perperoglua

Legenda, poezija u pokretu – Zvezda pozdravila Perperoglua

Nova 17.07.2021
Grčki košarkaš Stratos Perperoglu objavio je da ide u penziju, a Crvena zvezda mu je bila poslednji klub. Karijeru mu je prekinula pandemija koronavirusa, Stratos je u međuvremenu razmislio i u petak objavio da se povlači posle skoro dve decenije… »
Osvajao evrolige, igrao za velikane, pa završio u zvezdi: Rekao zbogom i poručio – Hvala, čak iako ste malo psovali!

Osvajao evrolige, igrao za velikane, pa završio u zvezdi: Rekao zbogom i poručio – Hvala, čak iako ste malo psovali!

Mondo 17.07.2021
Košarkaš Stratos Perperoglu zvanično završio karijeru. Košarkaš Stratos Perperoglu zvanično završio karijeru. Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde objavio je da je završio profesionalnu karijeru. Grk Stratos Perperoglu oglasio se emotivnom… »
Bivši košarkaš zvezde završava karijeru: Odlazi u penziju nakon tri osvojene Evrolige!

Bivši košarkaš zvezde završava karijeru: Odlazi u penziju nakon tri osvojene Evrolige!

Hot sport 17.07.2021
Čuveni košarkaš odlazi u penziju. Grčki košarkaš Stratos Peperoglu najavio je odlazak u u penziju. On je svoju karijeru gradio širom Evrope igrajući za Panatinaikos, Olimpijakos, Anadolu Efes, Barselonu… Poslednji klub za koji je nastupao je… »
Košarkaška legenda završila karijeru, Zvezda poslednji klub

Košarkaška legenda završila karijeru, Zvezda poslednji klub

Nova 17.07.2021
Bivši košarkaš Crvene zvezde Staratos Perperoglu saopštio je da je završio je igračku karijeru. „Više od godinu dana je prošlo kako sam poslednji put obuo patike kao profesionalac. Kovid je zaustavio moju karijeru na neočekivan način. Preko 20… »
Perperoglu završio karijeru: Preko 20 godina sam dao igri koju volim

Perperoglu završio karijeru: Preko 20 godina sam dao igri koju volim

Večernje novosti 17.07.2021
Foto: N.Paraušić "Više od godinu dana je prošlo kako sam poslednji put obuo patike kao profesionalac. Kovid je zaustavio moju karijeru na neočekivan način. Preko 20 godina sam dao igri koju volim", napisao je Perperoglu u svom oproštajenom pismu. U… »
Leto za penzionisanje: I Stratos Perperoglu završio karijeru

Leto za penzionisanje: I Stratos Perperoglu završio karijeru

Mozzart sport 17.07.2021
Još jedan veliki grčki igrač stavio tačku. Posle Vasilisa Spanulisa, Nikosa Zizisa i Janisa Buruzisa, sada je i Stratos Perperoglu zvanično završio karijeru. Dovoljno da tamošnji mediji ovo leto nazovu "Letom za penzionisanje" ili "Sezona… »
I Stratos se povlači iz košarke

I Stratos se povlači iz košarke

N1 Info 17.07.2021
Nekadašnji košarkaš Panatinaikosa i Olimpijakosa Stratos Perperoglu završio je igračku karijeru, a to je objavio baš u subotu. On će u srpskoj košarkaškoj javnosti ostati upamćen po tome što je dve sezone proveo u Crvenoj zvezdi koja mu je i… »

Vesti dana »