Povezane vesti
Goran Vesić: Od Železnika do Karaburme za svega 24 minuta metroom
Kurir 17.07.2021
- Za svega 24 minuta metroom ćemo stizati od Železnika do Karaburme. Radni danima u špicu metro će ići na 2,2 minuta, u polušpicu na tri i po minuta, po podne na pet, a ujutru i uveče na sedam minuta. Maksimalna brzina na otvorenom biće 80 km na sat, a… »
Radojičić: Metroom od Železnika do Karaburme za svega dvadesetak minuta
Danas 16.07.2021
Gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić izjavio je danas da je metro najvažniji faktor smanjenja saobraćajnih gužvi i da je važno da se dobro poveže sa BG vozom, kao i da će metro sa javnim gradskim prevozom činiti celinu i sigurno umnogome olakšati… »
Vesti dana »
Nataša Kandić: Studenti najznačajniji politički faktor ali su opterećeni narativima koje su zatekli (VIDEO)
Insajder pre 2 satajoš 23 povezane
Novosadski studenti pozivaju na protest protiv Mrdićevih zakona: "Ovo je pitanje slobode, ne pristajemo na tužilaštvo pod kontrolom vlasti"
Pravda pre 9 satijoš 10 povezanih
Nije izabran novi direktor RTS-a: Upravni odbor imenovao Dragana Bujoševića za vršioca dužnosti
Insajder pre 27 minutajoš 21 povezana




