Povezane vesti

Zvezda TV se pita gde je ovde VAR, pa ''presudila'': ''Oštećeni smo za penal i dva boda''

Zvezda TV se pita gde je ovde VAR, pa ''presudila'': ''Oštećeni smo za penal i dva boda''

Sportske.net 18.07.2021
Crvena zvezda nije započela novu sezonu onako kako je očekivala. Već posle prvog kola je u bodovnom zaostatku za Partizanom posle remija sa Vojvodinom i pobede crno-belih nad Proleterom, pa prvi put posle četiri godine aktuelni šampion na tabeli… »
Navijači Partizana vređali Vučića, klub se ograđuje

Navijači Partizana vređali Vučića, klub se ograđuje

Nova 18.07.2021
Fudbalski klub Partizan ogradio se od grupe navijača koji su u subotu vređali predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Partizan je u subotu u Novom Sadu u prvom kolu nove sezone Superlige pobedio ekipu Proletera sa 4:0, a navijači sa zapadne tribine su… »
Jojić: Odigrali smo dobru utakmicu!

Jojić: Odigrali smo dobru utakmicu!

Vesti online 18.07.2021
Poslednji od četiri gola, koliko su crno-beli postigli na startu sezone i posle četiri godine i mesec i 27 dana u domaćem prvenstvu prestigli „večitog rivala“ na startu sezone i zauzeli prvo mesto na tabeli, postigao je Miloš Jojić. – Odigrali… »
U Zvezdi se žale: Oštećeni smo za penal i dva boda... (video)

U Zvezdi se žale: Oštećeni smo za penal i dva boda... (video)

Mozzart sport 18.07.2021
Deluje da Devetak nije mogao da izbegne igranje rukom. Nije uspela Crvena zvezda da na prvenstvenoj premijeri osvoji ceo plen protiv Vojvodine. Imali su crveno-beli inicijativu, tri kolosalne prilike, ali je novosadski bedem izdržao. Nemaju mnogo vremena… »
Jojić i Pantić zadovoljni igrom i pobedom u prvom kolu Super lige

Jojić i Pantić zadovoljni igrom i pobedom u prvom kolu Super lige

Sportski žurnal 18.07.2021
Fudbaler Partizana Miloš Jojić rekao je da je zadovoljan utakmicom i pobedom protiv Proletera u Novom Sadu, na početku sezone u Super ligi Srbije. "Odigrali smo dobru utakmicu, posebno prvo poluvreme, dok je teren još bio dovoljno dobar za igru… »
Rikardo briljirao i poslao poruku: Došao sam po titulu

Rikardo briljirao i poslao poruku: Došao sam po titulu

Nova 18.07.2021
Partizan je u prvom kolu Superlige Srbije razbio Proleter u Novom Sadu i pobedom od 4:0 po prvi put posle više od četiri godine izbio na prvo mesto na tabeli. Blistao je povratnik u redove Partizana, Rikardo Gomeš koji je postigao prva dva gola za… »
Rikardo rasplamsao maštu Grobara: Partizan ima tim za titulu

Rikardo rasplamsao maštu Grobara: Partizan ima tim za titulu

Mozzart sport 18.07.2021
„Moram da iskoristim Pantićev kvalitet“, kaže napadač crno-belih. Jedna utakmica menja sve. Tačnije, jedno efikasno poluvreme. Prvo u Novom Sadu pokazalo je da Partizan može da igra brz, direktan i efikasan fudbal. A posle četiri lopte u mreži… »
Rikardo Gomeš izjavom raspalio grobare: Ovde sam došao po titulu, imamo tim za sve trofeje! (video)

Rikardo Gomeš izjavom raspalio grobare: Ovde sam došao po titulu, imamo tim za sve trofeje! (video)

Hot sport 18.07.2021
Obeležio je jučerašnji duel. Partizan je u prvom kolu Superlige Srbije ubedljivo savladao ekipu Proletera sa 4:0, a meč je definitivno obeležio povratnik u crno-beli dres Rikardo Gomeš. Napadač Partizana je postigao dva gola, a istakao je da je sve… »
Ovo sam sanjao, Partizan ima tim za titulu! Rikardo odmah počeo da rešeta - Pantić će me naći, moje je da budem tu!

Ovo sam sanjao, Partizan ima tim za titulu! Rikardo odmah počeo da rešeta - Pantić će me naći, moje je da budem tu!

Mondo 18.07.2021
Novi-stari centarfor Partizana oduševljen povratkom u klub. Odigrao je sjajno u Novom Sadu, kao i čitav tim. Novi-stari centarfor Partizana oduševljen povratkom u klub. Odigrao je sjajno u Novom Sadu, kao i čitav tim. Dugo će pamtiti svoj drugi debi… »
Grobari poslali poruku klubu: Hrabri ruše udarce sudbine

Grobari poslali poruku klubu: Hrabri ruše udarce sudbine

Nova 18.07.2021
Navijači Partizana došli su na utakmicu svog kluba posle više od godinu dana - nije bilo u Humskoj, ali niko se nije žalio. Partizan je u Novom Sadu pobedio ekipu Proletera sa 4:0 u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije, a navijači su poslali jasnu… »
Rikardo došao da osvoji SVE!

Rikardo došao da osvoji SVE!

Sportske.net 18.07.2021
Sa dva brza gola, od kojih je drugi bio posebno efektan, Rikardo Gomeš je na najbolji način obeležio svoj povratak u Humsku posle dve godine. Partizan je protiv Proletera slavio sa 4:0, a posle meča Rikardo je u razgovoru za klupsku televiziju istakao… »
Partizanova kiša golova miriše na bolje dane: Crno-beli razbili Proleter za 19 minuta, Rikardo je ono što je falilo…

Partizanova kiša golova miriše na bolje dane: Crno-beli razbili Proleter za 19 minuta, Rikardo je ono što je falilo…

Sportal blic 17.07.2021
Fudbaleri su ubedljivo savladali u prvom kolu Superlige Srbije - 4:0 (4:0). Tim sa Slane bare stara je mušterija "parnog valjka", koji je protiv ovog kluba upisao i 11. uzastopnu pobedu iz isto toliko utakmica, a sve viđeno na "Karađorđu" i te kako… »

Vesti dana »