Povezane vesti

Detalji užasa u Varvarinu - pomagala mu, a on joj prerezao vrat: Ćerka zatekla jeziv prizor, našla majku u lokvi krvi!

Detalji užasa u Varvarinu - pomagala mu, a on joj prerezao vrat: Ćerka zatekla jeziv prizor, našla majku u lokvi krvi!

Mondo 18.07.2021
U tragičnom događaju u Varvarinu, Andrea K. (47) iz Maskara je stradala kada ju je nožem zaklao Aranđel D. (82), pa potom izvršio samoubistvo. U tragičnom događaju u Varvarinu, Andrea K. (47) iz Maskara je stradala kada ju je nožem zaklao Aranđel… »
Andreu sa prerezanim vratom pronašla ćerka: Jezivi detalji brutalog zločina u Varvarinu: Aranđel (82) ubio ženu (47) koja…

Andreu sa prerezanim vratom pronašla ćerka: Jezivi detalji brutalog zločina u Varvarinu: Aranđel (82) ubio ženu (47) koja…

Blic 18.07.2021
Aranđel Dačić (82) iz Varvarina u subotu je u popodnevnim časovima, kako se sumnja, prerezao vrat ženi koja ga je pazila - Andrei Kovačević (47), a potom je izvršio samoubistvo. Andrea je iz susednog sela Maskare, u kom je živela sa dve maloletne… »
"Majka mi je mrtva": Andreu sa prerezanim vratom pronašla ćerka, njenog ubicu policija našla obešenog

"Majka mi je mrtva": Andreu sa prerezanim vratom pronašla ćerka, njenog ubicu policija našla obešenog

Blic 18.07.2021
Čula sam na terasi da neko kuka "jao majko, jao majko", izašla sam odmah, videla devojku i pomislila da je možda u njihovom dvorištu napada kuče - svedoči Kaja Jovanović, prva komšinica Aranđela D. (82) koji je juče izvršio samoubistvo u šupi… »
"Majka mi je mrtva!" Andreina ćerka pronašla telo majke kojoj je prerezan vrat (foto/video)

"Majka mi je mrtva!" Andreina ćerka pronašla telo majke kojoj je prerezan vrat (foto/video)

Večernje novosti 17.07.2021
Foto: S.B. - Viknula sam da preskoči ogradu i dođe kod mene, kad ona, majka mi je mrtva! Samo je dete otvorilo vrata i pogledala majku, videla užas, ali Dačića nije nigde bilo! I sve dok milicija nije došla, nije se znalo gde je. Sanitet hitne… »

Vesti dana »