Povezane vesti
Sve je gotovo: Ekpe Judo u crno-belom dresu, potpisao dvogodišnji ugovor!
Hot sport 18.07.2021
Iskusni košarkaš je odlučio gde nastavlja karijeru. Nekadašnji MVP Fajnl-fora Evrolige, Ekpe Judo odlučio je da karijeru nastavi u Virtusu iz Bolonje, sa kojim je potpisao ugovor na dve godine, do juna 2023. Nigerijsko-američki je imao neko vreme da… »
Zvanično je, potpisao Ekpe Judo!
Sportske.net 18.07.2021
Večeras je završena saga na temu gde će naredne sezone igrati iskusni centar Ekpe Judo. Iako se u ovdašnjim medijima spekulisalo o interesovanju Partizana za njegove usluge, najkonkretniji je ipak bio Virtus iz Bolonje, koji je večeras ozvaničio ovaj… »
Ekpe Judo obukao crno-beli dres
Nova 18.07.2021
Ekpe Judo, nekadašnji košarkaš Fenerbahčea novo je pojačanje Virtusa iz Bolonje, objavio je taj klub u nedelju. Iako je prethodnih dana bilo glasina da su Partizan i Željko Obradović zainteresovani da angažuju centra, Judo se odlučio za Italiju. On je… »
Vesti dana »
Ujutro i pre podne prolazno umereno naoblačenje, najviša temperatura od 14 do 19 stepeni
RTV pre 2 satajoš 1 povezana
"Stanje je i dalje ozbiljno, ali..." Oglasio se tim lekara Ivice Dačića: Ovo su najnovije informacije o njegovom stanju
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Venecuela: Liderka opozicije Marija Korina Mačado najavila povratak u zemlju
Nova pre 2 satajoš 1 povezana
Avokat: Sutra odluka o određivanju pritvora biznismenu Acu Đukanoviću
Danas pre 4 satijoš 2 povezane




