Povezane vesti

Ošamarila sam čoveka iz publike na nastupu! Maja Marijana o neprijatnim situacijama, otkrila šta je doživela!

Ošamarila sam čoveka iz publike na nastupu! Maja Marijana o neprijatnim situacijama, otkrila šta je doživela!

Kurir 18.07.2021
Pevačica Maja Marijana ovonedeljni je gost u emsiji "Sceniranje" na Kurir televiziji. Maja se posle duže pauze pojavila u javnosti i otkrila detalje iz svoje karijere i života. Ona je na samom početku otkrila kako je došlo do toga promeni ime… »
Maja Marijana napravila sačekušu bivšem! Otkrila da je vara, sprijateljila se sa njegovom ljubavnicom pa mu zajedno…

Maja Marijana napravila sačekušu bivšem! Otkrila da je vara, sprijateljila se sa njegovom ljubavnicom pa mu zajedno…

Kurir 18.07.2021
Marijana Radovanović, poznatija kao pevačica Maja Marijana detalje svog burnog života i bogate karijere otkrila je u emisji "Sceniranje", a posebno je intrigantan bio njen ljubavni život. Tako nam je u "Sceniranju" ispričala anegdotu iz svog… »
Pevačica zbog skandaloznog nasilja prošla pakao! Sad je uputila snažnu poruku ženama: Znam zašto ćute, ovde je nasilnik…

Pevačica zbog skandaloznog nasilja prošla pakao! Sad je uputila snažnu poruku ženama: Znam zašto ćute, ovde je nasilnik…

Kurir 18.07.2021
Popularna pevačica Marijana Radovanović, poznatija kao Maja Marijana bila je gost u emisiji "Sceniranje" gde je govorila o svom detinjstvu, prvoj ljubavi i životu. Rođena Beograđanka i majka dvoje dece 90-ih je žarila i palila srpskom muzičkom… »
Namestila sačekušu bivšem! Srpska pevačica saznala da ju je varao, pa mu sa ljubavnicom priredila pakao!

Namestila sačekušu bivšem! Srpska pevačica saznala da ju je varao, pa mu sa ljubavnicom priredila pakao!

Mondo 18.07.2021
Maja Marijana ispričala kako se osvetila bivšem dečku. Maja Marijana ispričala kako se osvetila bivšem dečku. Marijana Radovanović poznatija kao Maja Marijana gostovala je u emisiji "Sceniranje", gde je otkrila kako je domenutog umetničkog imena… »

Vesti dana »