Povezane vesti

Budite oprezni koliko tolerišete, osetila sam to! Tara nakon priča o raskidu sa Ša ponovo sve zaintrigirala porukom! (foto)

Budite oprezni koliko tolerišete, osetila sam to! Tara nakon priča o raskidu sa Ša ponovo sve zaintrigirala porukom! (foto)

Kurir 19.07.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša juče su se oglasili iz Makedonije, a već danas svi bruje o njihovom raskidu. Naime, oni su se otpratili na Instagramu, a Simova je izbrisala i sve zajedničke fotografije, te je i zaintrigirala javnost porukama koje je… »
"Žao mi je što sam dopustila da mi duša ostane kod tebe ": Tara se potresnom porukom oprostila od Ša nakon raskida - njene…

"Žao mi je što sam dopustila da mi duša ostane kod tebe ": Tara se potresnom porukom oprostila od Ša nakon raskida - njene…

Blic 19.07.2021
Kako "Blic" saznaje Tara Simov i Nenad Aleksić Ša su raskinuli. Nakon što su zajedno otišli u Skoplje i pošto je reper upoznao njenog oca, ljubav je puka, a sada se Simova potresnom porukom obratila pratiocima i svi misle da su ove reči upućene… »
Raskinuli Tara i Ša? Simova OBRISALA sve zajedničke fotografije!

Raskinuli Tara i Ša? Simova OBRISALA sve zajedničke fotografije!

Svet & Skandal 19.07.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša otputovali su u Skoplje kako bi reper upoznao njenog oca Gorana Simova. Ipak, izgleda da je nešto krenulo po zlu. Naime, Tara je sa Instagrama obrisala sve zajedničke fotografije, a potom je objavila stori koji je dodatno… »
Raskinuli Tara Simov i Ša?! Reper otišao u Skoplje da upozna njenog oca, ona obrisala sve zajedničke slike i poslala šok…

Raskinuli Tara Simov i Ša?! Reper otišao u Skoplje da upozna njenog oca, ona obrisala sve zajedničke slike i poslala šok…

Kurir 19.07.2021
Reper Nenad Aleksić Ša i Tara Simov otputovali su u Skoplje, a našli su se i sa njenim ocem Goranom. Sve je, sudeći po objevama na društvenim mrežama bilo dobro, ali deluje da je došlo do problema. Naime, Tara je ranije objavila na storiju njihove… »
Ša upoznao tarinog oca gorana! Simova mislila da će je se odreči, a sada je zabeležila porodični trenutak i odmah sve…

Ša upoznao tarinog oca gorana! Simova mislila da će je se odreči, a sada je zabeležila porodični trenutak i odmah sve…

Blic 18.07.2021
Reper Nenad Aleksić Ša trenutno je u Makedoniji sa devojkom Tarom Simov,a našli su se i sa njenim ocem Goranom. Naime, Simova je na Instagramu podelila fotografiju sa ocem i mlađim bratom, a potom je i Ša podelio sa istog mesta fotografiju na kojoj… »

Vesti dana »