Povezane vesti

Đokoviću malo jedno zlato na Olimpijskim igrama: Najbolji teniser sveta će igrati miks dubl!

Đokoviću malo jedno zlato na Olimpijskim igrama: Najbolji teniser sveta će igrati miks dubl!

Hot sport 19.07.2021
Srpski teniser će pokušati da osvoji dva zlata na predstojećim Olimpijskim igrama. Nina Stojanović, najbolje rangirana srpska teniserka, otkrila je da bi Novak Đoković mogao upravo sa njom da igra miks dubl iako to nije sto posto sigurno. „Igraću… »
Đoković napada dva zlata u Tokiju: Srpski as se sprema i za miks dubl

Đoković napada dva zlata u Tokiju: Srpski as se sprema i za miks dubl

Mozzart sport 19.07.2021
Igraće sa Ninom Stojanović. Ne samo jedno, nego će dva zlata Novak Đoković da napadne na Olimpijskim igrama u Tokiju! Najbolji teniser sveta će verovatno igrati i u mešovitom dublu, zajedno sa najbolje rangiranom našom teniserkom Ninom… »
E,: ovim potezom je Đoković rešio da sve ostavi bez teksta! Teniserki izletelo, Novak će se u Tokiju boriti za čak dve…

E,: ovim potezom je Đoković rešio da sve ostavi bez teksta! Teniserki izletelo, Novak će se u Tokiju boriti za čak dve…

Sportal blic 19.07.2021
Prema rečima srpske teniserke Nine Stojanović, će se u Tokiju boriti za dve medalje. Još uvek nije zvanično, ali pored singla, Đoković bi trebalo da se nadmeće i u miks dubl konkurenciji. Upravo bi Novak i Nina trebalo da budu par na Olimpijskim… »
Aleksandra i Ivana pred Tokio - sanjamo medalje! Srpske teniserke zacrtale: Daćemo sve od sebe!

Aleksandra i Ivana pred Tokio - sanjamo medalje! Srpske teniserke zacrtale: Daćemo sve od sebe!

Mondo 19.07.2021
Aleksandra Krunić i Ivana Jorović iznele su soja očekivanja pred put u Tokio. Aleksandra Krunić i Ivana Jorović iznele su soja očekivanja pred put u Tokio. Srpske teniserke pred put u Tokio obratile su se javnosti i iznele su očekivanja. Najpre je… »
Đoković ide po dve medalje, igraće i dubl u Tokiju

Đoković ide po dve medalje, igraće i dubl u Tokiju

Nova 19.07.2021
Novak Đoković bi na Olimpijskim igrama u Tokiju mogao da nastupi i u konkurenciji mešovitih parova. To je nagovestila najbolja srpska teniserka Nina Stojanović. „Prvi put idem na Olimpijske igre. To je san svakog sportiste. Daću sve od sebe da… »
Ivana Jorović: Ponosna sam što sam deo srpskog olimpijskog tima

Ivana Jorović: Ponosna sam što sam deo srpskog olimpijskog tima

Morava info 19.07.2021
Ženska teniska reprezentacija Srbije otputovala je jutros u Japan, letom prekom Frankfurta, gde ih očekuje nastup na Olimpijskim igrama. Ženski teniski tim Srbije čine Ivana Jorović, Aleksandra Krunić i Nina Stojanović, a predvodi ih selektor… »
Đoković juri dve medalje u Tokiju: Otkriven Novakov plan za Olimpijske igre

Đoković juri dve medalje u Tokiju: Otkriven Novakov plan za Olimpijske igre

Večernje novosti 19.07.2021
FOTO: Tanjug/AP Ovu informaciju otkrila je teniserka Nina Stojanović, koja je pred let za Tokio istakla da postoji velika šansa za miks dubl sa Novakom. ''Igraću singl, dubl sa Aleksandrom Krunić i verovatno miks sa Novakom Đokovićem. To bi meni… »
Srpske teniserke otputovale na Olimpijske igre

Srpske teniserke otputovale na Olimpijske igre

Radio sto plus 19.07.2021
Ženska teniska reprezentacija Srbije otputovala je jutros u Japan, letom prekom Frankfurta, gde ih očekuje nastup na Olimpijskim igrama. Ženski teniski tim Srbije čine Ivana Jorović, Aleksandra Krunić i Nina Stojanović, a predvodi ih selektor… »
Teniserke se nadaju najboljim rezultatima u Tokiju

Teniserke se nadaju najboljim rezultatima u Tokiju

Sportski žurnal 19.07.2021
Ženski teniski tim Srbije čine Ivana Jorović, Aleksandra Krunić i Nina Stojanović, a predvodi ih selektor Dušan Vemić. Ženska teniska reprezentacija Srbije otputovala je danas u Japan na predstojeće Olimpijske igre. Ženski teniski tim Srbije… »

Vesti dana »