Povezane vesti
Savet EU produžio mandate specijalnim predstavnicima EU u BiH i na Kosovu
Danas 19.07.2021
Savet Evropske unije (EU) saopštio je danas da je za dve godine, do 31. avgusta 2023. produžio mandate specijalnim predstavnicima EU u BiH i na Kosovu. Predstavnik za BiH Johan Satler (Johann Sattler) imenovan je prvi put 8. avgusta 2019. sa zadatkom da… »
Produženi madati specijalnih predstavnika EU u BiH i na Kosovu
Slobodna Evropa 19.07.2021
Vijeće Evropske unije (EU) produžilo je u ponedjeljak 19. jula mandate specijalnih predstavnika EU u Bosni i Hercegovini (BiH) i na Kosovu, za dvije godine, odnosno do 31. avgusta 2023. godine. Specijalni predstavnik u BiH, Johann Sattler, kako se navodi… »
Produženi mandati specijalnim predstavnicima EU-a u BiH i na Kosovu
Al Jazeera 19.07.2021
Vijeće Evropske unije je za dvije godine, do 31. augusta 2023. godine, produžilo mandate Johannu Sattleru i Tomašu Szunyogu. Vijeće Evropske unije saopćilo je u ponedjeljak kako je za dvije godine, do 31. augusta 2023. godine, produžilo mandate… »
Vesti dana »
Nova statistika o nekretninama: Cene više, transakcija manje, a najskuplji stan prodat za 1,6 miliona evra
Radio 021 pre 55 minutajoš 23 povezane
Požari širom Srbije: Lokalizovan požar na Bovanskom jezeru, teška borba u Deliblatskoj peščari
Naslovi.ai pre 0 minutajoš 23 povezane
Kušner se sastao sa Netanjahuom, prethodno razgovarao sa zvaničnicima Hamasa
Nova pre 25 minutajoš 25 povezanih





