Povezane vesti

Ljupka Stević oglasila se nakon što joj je opljačkan stan!

Ljupka Stević oglasila se nakon što joj je opljačkan stan!

Vesti online 19.07.2021
Pevačica Ljupka Stević očajna je nakon što joj je stan u Beogradu opljačkan dok je ona u tom trenutku bila u Crnoj Gori, gde je imala zakazan nastup. Ljupka je istakla da joj nakon pljačke nije do života i da su joj iz stana odneli sve što je… »
Prolazim kroz pakao, sve su mi odneli! Ljupka Stević i dalje u šoku zbog pljačke stana - drugi put su je pokrali!

Prolazim kroz pakao, sve su mi odneli! Ljupka Stević i dalje u šoku zbog pljačke stana - drugi put su je pokrali!

Mondo 19.07.2021
Pevačici Ljupki Stević opljačkan je stan i 2015. godine. Pevačici Ljupki Stević opljačkan je stan i 2015. godine. Stan Ljupke Stević opljačkan je pre nekoliko dana, a pevačica se sada prvi put oglasila povodom ovog nemilog događaja zbog kojeg je… »
Ljupka Stević posle pljačke za kurir: Šta sam Bogu zgrešila da mi se dešavaju ovakve stvari! Pevačica ne može da se…

Ljupka Stević posle pljačke za kurir: Šta sam Bogu zgrešila da mi se dešavaju ovakve stvari! Pevačica ne može da se…

Kurir 19.07.2021
Ljupke Stević (36) i dalje je u šoku nakon što su joj lopovi proteklog vikenda opljačkali stan. Provalnici su očigledno znali da je stan te noći prazan, jer je njen nastup najavljivan danima unapred, pa su to videli kao pogodan momenat da izvrše… »

Vesti dana »