Povezane vesti

Nova runda nerazumevanja Beograda i Prištine

Nova runda nerazumevanja Beograda i Prištine

Dojče vele 19.07.2021
Pitanje priznavanja nezavisnosti Kosova, formiranje ZSO, a sada i suočavanje sa prošlošću, sve su to trenutno nepremostive prepreke na putu Beograda i Prištine ka normalizaciji odnosa, ali i njihovoj budućnosti u EU. Iako je EU insistirala na dobroj… »
Kurtijevo ludilo: Albanci traže da se Nataša Kandić i Nenad Čanak uključe u pregovore

Kurtijevo ludilo: Albanci traže da se Nataša Kandić i Nenad Čanak uključe u pregovore

Pravda 19.07.2021
Tzv. premijer lažne države Kosovo Aljbin Kurti došao je na pregovore u Briselu sa očiglednom namerom da sabotira dijalog Beograda i Prištine, a za to je dobio podršku čak i u delovima opozicije u Srbiji. Kurti je tokom sastanka optužio Srbiju za… »
Vučićev odgovor na kurtijeve provokativne poklone: Super, shvatio sam, Dačić je Miloševićev zločinac, a ja Šešeljev…

Vučićev odgovor na kurtijeve provokativne poklone: Super, shvatio sam, Dačić je Miloševićev zločinac, a ja Šešeljev…

Kurir 19.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, posle nove runde dijaloga u Briselu, da je premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti obmanuo novinare kada ga je optužio da je odbio tačke predloga za današnji razgovor i poručio… »
Blagojević: Kurti želi da okrivi Srbiju za sve što se desilo u istoriji

Blagojević: Kurti želi da okrivi Srbiju za sve što se desilo u istoriji

Nova 19.07.2021
Kosovski premijer Aljbin Kurti želi da okrivi Srbiju za sve što se u istoriji dešavalo, ocenio je novinar Dragan Blagojević u emisiji "Među nama", nakon današnje runde pregovora Beograda i Prištine u Briselu. Nova runda dijaloga Beograda i… »
"Poklonio sam Vučiću tri knjige, a dobio tri uvrede": Kurti nakon dijaloga u Briselu: Dao sam mu knjigu Nataše Kandić, to…

"Poklonio sam Vučiću tri knjige, a dobio tri uvrede": Kurti nakon dijaloga u Briselu: Dao sam mu knjigu Nataše Kandić, to…

Blic 19.07.2021
Prištinska delegacija u današnjoj rundi dijaloga sa Beogradom u Briselu nije odbila tri ponuđena predloga EU, tvrdi kosovski premijer Aljbin Kurti. Kurti je kazao da nije tačno da nisu prihvatili stavove koje je ponudila EU i dodao da je prištinska… »
Kurti: Nikada nisam rekao da su Srbi genocidni narod

Kurti: Nikada nisam rekao da su Srbi genocidni narod

Novi magazin 19.07.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas u Briselu da nikada nije rekao da su Srbi genocidni narod, već da su takvi bili režimi u Srbiji. "Ovo nije prvi zločin i prvi genocid. Imamo dugu istoriju gde je Srbija kao država, ne Srbi, ja nikada ne… »
Kurti: Nikada nisam rekao da su Srbi genocidni narod

Kurti: Nikada nisam rekao da su Srbi genocidni narod

Radio sto plus 19.07.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas u Briselu da nikada nije rekao da su Srbi genocidni narod, već da su takvi bili režimi u Srbiji. “Ovo nije prvi zločin i prvi genocid. Imamo dugu istoriju gde je Srbija kao država, ne Srbi, ja nikada ne… »
Kurti: Ne kažem da su Srbi genocidan narod, već da su takvi bili režimi u Srbiji

Kurti: Ne kažem da su Srbi genocidan narod, već da su takvi bili režimi u Srbiji

N1 Info 19.07.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je u Briselu da nikada nije rekao da su Srbi genocidni narod, već da su takvi bili režimi u Srbiji. „Ovo nije prvi zločin i prvi genocid. Imamo dugu istoriju gde je Srbija kao država, ne Srbi, ja nikada ne kažem… »
Kurti: Nikada nisam rekao da su Srbi genocidni narod

Kurti: Nikada nisam rekao da su Srbi genocidni narod

Nova 19.07.2021
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas u Briselu da nikada nije rekao da su Srbi genocidni narod, već da su takvi bili režimi u Srbiji. „Ovo nije prvi zločin i prvi genocid. Imamo dugu istoriju gde je Srbija kao država, ne Srbi, ja nikada ne… »
Novinari na konferenciji pukli od smeha Kurti počeo na srpskom da objašnjava zašto je NATO bombardovao Jugoslaviju, više…

Novinari na konferenciji pukli od smeha Kurti počeo na srpskom da objašnjava zašto je NATO bombardovao Jugoslaviju, više…

Alo 19.07.2021
Dijalog Beograda i Prištine nastavljen je danas u Briselu, a nakon poslednje runde razgovora usledilo je obraćanje za medije. Pred kamere poslednji je izašao i premijer tzv Kosova, Aljbin Kurti, dok je među predstavnicima medija bilo i srpskih… »
Kurtijevo ludilo i genocid Albanci traže da se Nataša Kandić i Nenad Čanak uključe u pregovore

Kurtijevo ludilo i genocid Albanci traže da se Nataša Kandić i Nenad Čanak uključe u pregovore

Alo 19.07.2021
Nezvanični izvori navode da je inspiracija premijeru lažne države stigla baš iz Beograda. Tzv. premijer lažne države Kosovo Aljbin Kurti došao je na pregovore u Briselu sa očiglednom namerom da sabotira dijalog Beograda i Prištine, a za to je… »

Vesti dana »