Povezane vesti

Marina Maljković: ‘Veliko mi je zadovoljstvo što sam deo ove porodice’

Marina Maljković: ‘Veliko mi je zadovoljstvo što sam deo ove porodice’

Hot sport 19.07.2021
Košarkašice nacionalnog tima Srbije kreću za Tokio! Aktuelni šampion Evrope u reprezentativnoj košarci je spreman za nove izazove. Izabranice Marine Maljković letom iz Beograda, preko Istanbula, putuju u Tokio. Srbija takmičenje na Olimpijskim… »
Maljković pred odlazak u Tokio: Srbi znaju da reaguju na pritisak i da nađu najbolje rešenje

Maljković pred odlazak u Tokio: Srbi znaju da reaguju na pritisak i da nađu najbolje rešenje

Vesti online 19.07.2021
Selektorka košarkašica Srbije Marina Maljković rekla je pred polazak na Olimpijske igre da je glavni zadatak njene ekipe da ide korak po korak, kao i da je veoma jasno šta su krajnje ambicije aktuelnih šampionki Evrope. Srpske košarkašice u Tokio… »
Srpske košarkašice otputovale u Tokio: Veliko nam je zadovoljstvo

Srpske košarkašice otputovale u Tokio: Veliko nam je zadovoljstvo

Beta 19.07.2021
Ženska košarkaška reprezentacija Srbije otputovala je večeras u Japan, gde će u Tokiju učestvovati na Olimpijskim igrama. "Volimo da radimo u miru i idemo korak po korak. Bez pauze smo, ali mi Srbi smo nacija koja ume da se snadje i da reaguje na… »
Marina pred OI: Bilo bi dosadno da grupna faza nije teška

Marina pred OI: Bilo bi dosadno da grupna faza nije teška

N1 Info 19.07.2021
Selektorka košarkašica Srbije Marina Maljković rekla je pred polazak na Olimpijske igre da je glavni zadatak njene ekipe da ide korak po korak, kao i da je veoma jasno šta su krajnje ambicije aktuelnih šampionki Evrope. Srpske košarkašice u Tokio… »

Vesti dana »