Povezane vesti

"Luka, nemoj da zaspiš, ne smeš da spavaš": Jezivo svedočenje očevidaca nesreće na Karaburmi: Čovek je zapomagao dok je…

"Luka, nemoj da zaspiš, ne smeš da spavaš": Jezivo svedočenje očevidaca nesreće na Karaburmi: Čovek je zapomagao dok je…

Blic 20.07.2021
"Puklo je toliko jako, mislila sam da je udario grom, a onda sam čula čoveka kako viče "Luka, Luka, nemoj da zaspiš, ne smeš da spavaš", pogledala sam kroz prozor, a dete je ležalo ispod auta." Ovim rečima je sagovornica "Blica" opisala stravičan… »
Deda teško povređenih dečaka na karaburmi za kurir: Molimo se da stariji unuk preživi i otvori okice!

Deda teško povređenih dečaka na karaburmi za kurir: Molimo se da stariji unuk preživi i otvori okice!

Kurir 20.07.2021
Mališani od devet i četiri godine teško su povređeni kada je na njih u nedelju dok su sa ocem prelazili ulicu naleteo "citroen". Vozač pobegao, ali je juče uhapšen. Boban M., deda teško povređenih dečaka, kaže da su samo pola sata pre nesreće… »
Samo da mi se unuk probudi: Deda otkrio detalje jezive nesreće na Karaburmi - Stariji unuk je odleteo 10 metara, mlađeg je…

Samo da mi se unuk probudi: Deda otkrio detalje jezive nesreće na Karaburmi - Stariji unuk je odleteo 10 metara, mlađeg je…

Večernje novosti 19.07.2021
Foto: M.S. - Bili su kod mene i počela je kiša, kažem mu da sačeka da stane, da ne pokisnu, ali oni su odlučili da krenu kući - priča Slobodan B., Mihailov otac. Prema njegovim rečima, oni su krenuli ka ulici Marijane Gregoran, u kojoj žive, da… »
"Pokosio mi je unuke na prelazu, kako može da ne stane, da pomogne, pa to su deca!": Očajni deda dvojice dečaka o detaljima…

"Pokosio mi je unuke na prelazu, kako može da ne stane, da pomogne, pa to su deca!": Očajni deda dvojice dečaka o detaljima…

Blic 19.07.2021
"Bože, samo da se probudi, samo da otvori oči i pogleda". Ovo su reči koje Slobodan Balić, deda dvojice povređenih dečaka S. B. (9) i L. B. (4) ponavlja otkako ih je u nedelju uveče na pešačkom prelazu u ulici Marijane Gregoran na Karaburmi autom… »

Vesti dana »