Povezane vesti

Najpoznatiji OI parovi: Niko nije nadmašio dramu Vasića

Najpoznatiji OI parovi: Niko nije nadmašio dramu Vasića

Nova 20.07.2021
Miloš i Sonja Vasić neće biti prvi ni poslednji olimpijski par. Ipak, njihova priča posebno je specifična zbog fanatične želje da nastupe za Srbiju uprkos problemima. Oboje su imali problem sa koronavirusom pred nastup na Igrama, Milošu je to… »
Vasić: Korak unazad, najvažnije je da smo zdravi

Vasić: Korak unazad, najvažnije je da smo zdravi

N1 Info 20.07.2021
Miloš Vasić je prošao kroz pravu dramu u protekle dve nedelje. Srpski veslač je bio pozitivan na koronavirus odmah po sletanju na aerodrom u Tokio. Odmah je morao u izolaciju, a sa njim i svi ostali članovi veslačke ekspedicije Srbije na najvećoj… »
Oni su prošli kroz pravu dramu: Malo je falilo da nas ne predstavljaju na OI – on je sleteo u Tokijo, i onda je nastao haos!

Oni su prošli kroz pravu dramu: Malo je falilo da nas ne predstavljaju na OI – on je sleteo u Tokijo, i onda je nastao haos!

Hot sport 20.07.2021
Ipak će predstavljati našu zemlju na predstojećim Olimpijskim igrama. Poznato je da su veslač Miloš Vasić i košarkašica Sonja Vasić u ljubavnoj vezi, a pred Olimpijske igre u Tokiju, njih dvoje su prošli kroz pravu dramu. Nakon sletanja u Japan… »
Drama srpskog para: Sonja u bolnici u Beogradu, ja u izolaciji u Tokiju

Drama srpskog para: Sonja u bolnici u Beogradu, ja u izolaciji u Tokiju

Nova 20.07.2021
Miloš Vasić, naš predstavnik u veslanju na Olimpijskim igrama, opisao je dramu kroz koju je prošao zbog koronavirusa. On će nastupiti u Tokiju, baš kao i njegova supruga Sonja u košarkaškoj reprezentaciji. Ipak, bilo je napetosti zbog pauze i… »
Ispovest Miloša Vasića - nakon užasnog perioda, stvari dolaze na svoje mesto!

Ispovest Miloša Vasića - nakon užasnog perioda, stvari dolaze na svoje mesto!

Sportske.net 20.07.2021
Zlatni srpski veslač sa Svetskog kupa u Plovdivu 2019. i Lucernu 2021. godine Miloš Vasić dobio je koronavirus pred početak Olimpijskih igara, a da stvar bude još gora, dovelo se u pitanje njegovo učešće u Tokiju. On je na svom Instagram nalogu… »
Ja u izolaciji u Tokiju, sonja u bolnici u Beogradu! Drama Vasića pred OI: Dočekao nas je neprijatelj veći od nas

Ja u izolaciji u Tokiju, sonja u bolnici u Beogradu! Drama Vasića pred OI: Dočekao nas je neprijatelj veći od nas

Mondo 20.07.2021
Miloš Vasić je otkrio kroz šta je sve prošao od momenta kada je stigao pozitivan nalaz na koronu, pa sve do danas... Miloš Vasić je otkrio kroz šta je sve prošao od momenta kada je stigao pozitivan nalaz na koronu, pa sve do danas... Veliki… »
"Ja u izolaciji u Tokiju, a Sonja u bolnici u Beogradu... Surovo!" Srpski olimpijski par prošao kroz pakao do Japana, ali…

"Ja u izolaciji u Tokiju, a Sonja u bolnici u Beogradu... Surovo!" Srpski olimpijski par prošao kroz pakao do Japana, ali…

Sportal blic 20.07.2021
Pred odlazak u Tokio, pravu dramu je prošao srpski olimpijski par, košarkašica i veslač . Miloš je po sletanju u Japan pozitivno testiran na koronavirus, zbog čega je morao u dvonedeljni karantin, dok je Sonja identičan rezultat dobila na… »
Drama porodice vasić: Ja u izolaciji u Tokiju, a ona u bolnici u Beogradu

Drama porodice vasić: Ja u izolaciji u Tokiju, a ona u bolnici u Beogradu

Večernje novosti 20.07.2021
Foto: M.Vukadinović On će nastupiti u Tokiju, baš kao i njegova supruga Sonja u košarkaškoj reprezentaciji. Ipak, bilo je napetosti zbog pauze i izolacije, ali su oni sve prevazišli i spremni su za najveću sportsku smotru. NJegovo saopštenje… »

Vesti dana »