Povezane vesti

Miljana i Zola opet zajedno, za noć spiskali: 4.000 evra Viđeni i u etno selu, nisu izbijali iz sobe

Miljana i Zola opet zajedno, za noć spiskali: 4.000 evra Viđeni i u etno selu, nisu izbijali iz sobe

Blic 20.07.2021
Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola su, kako pišu mediji, obnovili ljubavnu vezu i vratili se svom poroku - kocki. Miljana i Zola su bili u jednom kazinu u Beogradu, gde su za veče prokockali čak 4.000 evra, piše "Informer". Oni su krajem januara… »
Pomirili se i za veče prokockali 4.000 € - Miljana i Zola ponovo zajedno? Majka šokirana - nema obzira prema nama

Pomirili se i za veče prokockali 4.000 € - Miljana i Zola ponovo zajedno? Majka šokirana - nema obzira prema nama

Mondo 20.07.2021
Miljana i Zola su se navodno pomirili i vratili starom poroku. Miljana i Zola su se navodno pomirili i vratili starom poroku. Rijaliti učesnici Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola nakon raskida u januaru u više navrata su isticali da se nikada neće… »
Miljana Kulić i Zola ponovo zajedno! Viđeni u etno selu, ne izbijaju iz sobe, a za noć spiskali 4.000 €?! Marija očajna

Miljana Kulić i Zola ponovo zajedno! Viđeni u etno selu, ne izbijaju iz sobe, a za noć spiskali 4.000 €?! Marija očajna

Kurir 20.07.2021
Marko Đedović otkrio je da su Miljana Kulić i Lazar Čolić Zola navodno su ponovo zajedno, kako tvrdi njihov bivši cimer Đedović. - Kad ste već pomenuli Miljanu i dostojanstvo, sinoć mi je poslala poruku, a ja sam sedeo u Borči danas u kafiću i… »

Vesti dana »