Povezane vesti

OTKRIVAMO! Ovo je ISTINA o raskidu Cece i Bogdana!

OTKRIVAMO! Ovo je ISTINA o raskidu Cece i Bogdana!

Svet & Skandal 20.07.2021
Svetlana Ceca Ražnatović nedavno je održala spektakularan koncert u Budvi, a sada je progovorila o raskidu sa mladim biznismenom Bogdanom Srejovićem. Naime, Ceca je demantovala priče o raskidu i otkrila da je između Bogdana i nje sve u najboljem… »
Ceca danima primala jake injekcije: Progovorila o zdravstvenom stanju

Ceca danima primala jake injekcije: Progovorila o zdravstvenom stanju

Blic 20.07.2021
Folk zvezda Ceca Ražnatović nedavno je imala zdravstvenih problema, budući da se razbolela nakon što je na koncertu u Ljuboviji pevala po kiši. - Problem je bio taj što je bina udaljena od smeštaja gde sam se spremala oko dvadeset minuta vožnje… »
Ceca danima primala jake injekcije! Pevačica progovorila o zdravstvenom stanju, otkrila i da li je sve u redu sa njom i…

Ceca danima primala jake injekcije! Pevačica progovorila o zdravstvenom stanju, otkrila i da li je sve u redu sa njom i…

Kurir 20.07.2021
Pevačica Ceca Ražnatović je nedavno održala svoj prvi koncert u Ljuboviji nakon pauze od više od godinu dana zbog korona virusa. Nakon koncerta u Ljuboviji na kom je pevala po pljusku, Ceca je otkrila da se razbolela, a sada se osvrnula I na svoje… »
Primala sam jake injekcije danima! Ceca o svom zdravstvenom stanju i pričama da je raskinula sa Bogdanom!

Primala sam jake injekcije danima! Ceca o svom zdravstvenom stanju i pričama da je raskinula sa Bogdanom!

Mondo 20.07.2021
Svetlana Cece Ražnatović već 5 godina nije izdala album, što joj uopšte ne smeta da održi spektakularne koncerte za koje se uvek traži karta više. Svetlana Cece Ražnatović već 5 godina nije izdala album, što joj uopšte ne smeta da održi… »

Vesti dana »