Povezane vesti
Zvezda i Partizan zajedno u ligi šampiona? Moguće je! Evo zašto su ovo najvažnije kvalifikacije za srpske klubove!
Mondo 20.07.2021
Srbija bi od 2023/24 mogla da ima pet predstavnika u UEFA takmičenjima, ali sve zavisi od ove sezone u kojoj će nas predstavljati Zvezda, Partizan, Vojvodina i Čukarički. Srbija bi od 2023/24 mogla da ima pet predstavnika u UEFA takmičenjima, ali sve… »
Srbija 13. na UEFA listi, 2 mesta u Ligi šampiona postaju realnost
Nova 20.07.2021
Srbija je došla do rekordne 13. pozicije na UEFA ligaškoj listi, što može osigurati dva mesta u kvalifikacijama za Ligu šampiona od ciklusa 2023/2024. Naši klubovi ove nedelje započinju evropsku sezonu, Crvena zvezda u Ligi šampiona, dok su Partizan… »
UEFA koeficijenti: Decenijski san postaje java - Srbija ima u džepu dva mesta u Ligi šampiona
Mozzart sport 20.07.2021
Ili bolje reći da imamo izvanrednu startnu poziciju da osiguramo dva mesta u kvalifikacijama za elitu za sezonu 2023/24... Srpski klubovi sutra i prekosutra započinju novu evropsku sezonu. To je prilika da još jednom detaljno prečešljamo status naše… »
Vesti dana »

Rute: "Sastanak Trampa i Putina pokazaće da li je Putin ozbiljan po pitanju mira"
Telegraf pre 6 satijoš 7 povezanih

Snažan zemljotres pogodio Tursku: Povređeno 29 ljudi, jedna osoba poginula
Euronews pre 10 minutajoš 6 povezanih