Povezane vesti

Kurir horoskop za 21. Jul: Zvezde vam poručuju da izbegavate pregovore na poslovnom planu, a ljubav cveta! (video)

Kurir horoskop za 21. Jul: Zvezde vam poručuju da izbegavate pregovore na poslovnom planu, a ljubav cveta! (video)

Kurir 20.07.2021
Razmišljate u smeru proširivanja posla na inostrano tržište. Angažujete se u smeru dobijanja informacija što zakon kaže povodom toga. totalno ste nezainteresovani za brak i partnerku. Zdravlje je zdovoljavajuće. Evo šta vam još zvezde… »
Nikolija izašla iz porodilišta! Relja došao po suprugu i ćerkicu - pevačica blista (foto)

Nikolija izašla iz porodilišta! Relja došao po suprugu i ćerkicu - pevačica blista (foto)

Mondo 20.07.2021
Ponosni tata Relja došao po svoje mezimice. Ponosni tata Relja došao po svoje mezimice. Nikolija Jovanović porodila se 17. jula i na svet donela još jednu ćerku, a sada je ponosni tata Relja Popović došao po svoje mezimice kako bi iz izveo iz… »
Nikolija izašla iz porodilišta, ne želi da otkrije ime bebe

Nikolija izašla iz porodilišta, ne želi da otkrije ime bebe

Nova 20.07.2021
Nikolija Jovanović, koja je pre nekoliko dana rodila drugu ćerku, izašla je danas iz porodilišta Narodni front. Srećan par su ispred porodilišta dočekale brojne medijske ekipe, a oni su se dobro raspoloženi obratili novinarima. „Savršeno je… »
Misterija imena nikolijine i reljine ćerke: Ponosni tata zaplakao zbog rođenja mezimice, a svi se pitaju samo jedno

Misterija imena nikolijine i reljine ćerke: Ponosni tata zaplakao zbog rođenja mezimice, a svi se pitaju samo jedno

Blic 20.07.2021
Nikolija Jovanović i Relja Popović pre tri dana dobili su drugu ćerku, a javnosti još nije poznato kako se mezimica poznatog para zove. Relja je danas došao u bolnicu Narodni front i izveo suprugu i ćerku iz porodilišta. Reper je za "Blic" rekao… »
(Video): Relja Popović stigao u porodilište po Nikoliju i bebu i ne skida osmeh s lica, otkrio kako se mama i beba osećaju

(Video): Relja Popović stigao u porodilište po Nikoliju i bebu i ne skida osmeh s lica, otkrio kako se mama i beba osećaju

Blic 20.07.2021
Reper Relja Popović stigao je u porodilište po suprugu Nikoliju i njihovu ćerkicu. Relja je došao sa nosiljkom u tamnoj boji, a osmeh nije skidao s lica. Na pitanje novinara kako su mama i beba, on je odgovorio: - Čuo sam se sa Nikolijom, hvala na… »
Relja Popović stigao po nikoliju i ćerku! Reper pospan, ali i nasmejan došao u Narodni front, a evo kako se mama i beba…

Relja Popović stigao po nikoliju i ćerku! Reper pospan, ali i nasmejan došao u Narodni front, a evo kako se mama i beba…

Kurir 20.07.2021
Nikolija Jovanović i Relja Popović pre tri dana su dobili još jednu ćerku, a Nikolija je danas izlazi iz Narodnog fronta. Relja je stigao u Narodni front, a kratko se obratio medijima: "Čuo sam se sa Nikolijom. Meni je ovo i dalje rano jutro zato sam… »
Nikolija izašla iz porodilišta: Prva fotka mame nakon porođaja: Zablistala u roze haljini

Nikolija izašla iz porodilišta: Prva fotka mame nakon porođaja: Zablistala u roze haljini

Blic 20.07.2021
Nikolija Jovanović i Relja Popović pre tri dana su dobili još jednu ćerku, a Nikolija je danas izašla iz porodilišta. Po nju je u porodilište došao muž Relja Popović, koji je za medije poručio da su beba i Nikolija dobro. - Čuo sam se sa… »
Relja stigao po nikoliju i bebu: Pevačica sa ćerkom izlazi iz porodilišta, ponosni tata jedva čeka da ih odvede kući…

Relja stigao po nikoliju i bebu: Pevačica sa ćerkom izlazi iz porodilišta, ponosni tata jedva čeka da ih odvede kući…

Večernje novosti 20.07.2021
Foto: ATA images Relja, ponosni tata koji je pre pre dve noći rođenje druge po redu ćerkice slavio s porodicom i prijateljima u jednom prestoničkom restoranu, do "Narodnog fronta" dovezao se svojim "poršeom", iz kog je izvadio nosiljku za bebu… »

Vesti dana »